Arama sonuçlarınız

1. göksel keçeli

Araç Uygunluğu Ve Tavsiye

yüzde 90 bitti diyebilirim. Alt döşemelere yani branda olarak geliyor hazırda onu üstünden halıflex ile kaplıyacağım o kadar GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. göksel keçeli

Teşekkür ederim Sn Yugun GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. göksel keçeli

Evet zımparalamış ve boya tabancası ile atıldı hepsi bu kadar. Ama size bir tafsiyem olabilir. Kavak kontra nın üstü ne yine zımparalanıp bir parçaya koruma verniği atıp denemenizdir. Belki daha çok hoşunuza gidebilir. Yapan Ustam Antalya DAĞ mobilya mimarlık Uğur Usta 0543 483 68 44 genç...

4. göksel keçeli

Mobilya detayı malum hanımın bu mutfak ve mutfak eşyalarının evdeki gibi istemesinden dolayı bu hale geldi:) mobilya işçiliğine gelince malzeme maliyeti 1400 TL işçilik 2500 TL mal oldu GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. göksel keçeli

Sn.Akmühendis tartıyı ön tekere koyup bir deneme yaptım 65 kilo baskı uyguladı sizce uygunmudur. GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. göksel keçeli

Sayın Akmühendis düşünmedim değil ama bu ebatta C tipi lastik bulunurdu hiç araştırmadım. Ağırlığa gelince evet mobilyada biraz abarttım.oda mini buzdolabını koyacağım yeri gizleyeyim diye bir iş yaptık pişman oldum ama şu anda geri sökmek istemiyorum.Artık Akü.su deposu ve diğer koyacağım...

7. göksel keçeli

İmalata devam? GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. göksel keçeli

İkiside yok GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. göksel keçeli

Karavanın boş halı 570 kilo olarak teslim almışım GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. göksel keçeli

Tabakası 2700x1700x18 mm kavakkontraplak kullandım. 1 tabakanın ağırlığı 33.66 kg toplam 5 tabaka 18 lik 1 tabaka ranzalar için 6 mm kullanıldı,toplamda 180 kg mobilya yüklendi, GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. göksel keçeli

Öncelikle bu kantar fişi gönderiyorum GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. göksel keçeli

Hafta sonu kantara girer yayınlarım inşallah GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. göksel keçeli

Tabiki sn.udisa sizede teşekkür ederim tecrübeleriniz benim karar vermemde faydalı oldu GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. göksel keçeli

İmalattan kareler GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. göksel keçeli

Sn Akmühendis sonunda Ender beyle görüşüp karavanı boş olarak teslim aldım. Şimdi ise mobilya aksamını kavak kontra ile yaptırıyorum.yardımlarınız için size ve forumdaki arkadaşlara teşekkür ederim. GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. göksel keçeli

Tanışma Bölümü (Karavan)

Teşekkürler Sn.yugun GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. göksel keçeli

Tanışma Bölümü (Karavan)

Hoşgeldin kyenipazar41 GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. göksel keçeli

Ücretsiz Kamp Alanları

Ücretsiz Ercüment bey;-) GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. göksel keçeli

Ücretsiz Kamp Alanları

Evet eskiden atıl bir yerdi.fakat bu sene çevre düzenlemesi yapılıyor. uzun süreli olmasa da yol üzeri güvenli bir mola yeri diye düşünüyorum.( Saygılarımla) GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. göksel keçeli

Ücretsiz Kamp Alanları

Acemilik idare edin;-).finike halk plajı konum göndereceğim GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri