Arama sonuçlarınız

1. Suyadüşen

Sel Baskını Ve Dal Düşmesi Riski Önlemleriniz

Pandemi, Küresel ekonomik krizler ve İklim değişmesi sebepli olarak halkımızın kampçılık aktivitelerine yönelmesi ile konu başlığımdada yazdığım gibi risklerin olağan bir hale dönüşmesi kuvvetle muhtemel. Bu durumu unutmamalı ve unutturmamalıyız. şuanki orman yangınları da bunun en önemli...

2. Suyadüşen

D2 Doblo Ya Giydirme Çadır Projem Gerçekleşti🙂

Teşekkür ederim arkadaşlar Video: https://youtu.be/vAvKhpRTG2Q
  3. Suyadüşen

Bir adet bagajın ölçüsünde kalın sunta düşünün, bu suntayı dışarıya doğru çektiğiniz ve tabla diye tabir ettiğim suntanın en içte kalan kısmının doblo un arka tamponundaki plastiğe yasladığınızı hayal edin bir uç tamponda diğer uç elinizde, elinizdeki kısmın ayakta durması için 2 adet ayak...

4. Suyadüşen

Aslında 3 yıllık bir projeydi tamamlamak 3 gün öncesine nasip oldu. Maliyetlerle gelince, Branda 500 tl 2 yıl önce, tabla kalınsuntadan 50 TL, kaplaması içindeki 5cm lik sünger ile 100 TL profil borular 80 TL tabla ayakları 40 TL. Ye mal oldu son fotoğrafları paylaşacağım

5. Suyadüşen

Dobloya Bagaj Giydirme Çadır Projem

Uzungöldeyiz cadiri deneyecegim uygun biryer bulamadım henüz...

6. Suyadüşen

Hamak Ile Ormanda Kamp Yapmak?

Ana kucağı şeklinde büzülen hamaklar ile tentesi iş görür diye düşünüyorum
  7. Suyadüşen

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Aramıza hoş geldiniz, bizim degil Allahın 3 yasinda cocugumuz var gecen bahar cift kisilik kare uyku tulumu aldik malum magazadan evet ekstrem kosullar icin uygun degil ama cocugu kendi isimizla yanimizda uyumasi daha uygun geldi,keza bogulma acil durumda kurtarabilme bakimindan daha uygun...
  8. Suyadüşen

Öğrenci̇yi̇z Kampa Gi̇deceği̇z, Ege Ve Akdeni̇z'de Deni̇z Kenari Ücretsi̇z Kamp Alanlari Öneri̇leri̇

Fethiye darboğaz koyu giderseniz lütfen temiz bırakın keza pek fazla kisi bilmez orayi

9. Suyadüşen

Ücretsiz Kamp Yeri Arıyorum

Tabiat parklarında ücretsiz cadir kuruyorum. Tarım bakanlığımda çalışıyor olmam bu durumu sağlıyor mu bilemeyeceğim. Ama yer yoksa kimsenin karışacağını sanmıyorum

10. Suyadüşen

Yukariya doğru açılan bağaj kapaklı tüm hafif ticari model ve markalara uyumlu benim ölçüm,keza doblo d2 kasa florino,berlingo,combodan geniş ,yeni doblolarla ya ayni yada geniş (d3-d4)
  11. Suyadüşen

3 Yaşında Çocuk Ile Ortakaradeniz Yaylaları

Orta Karadenizde,arazi aracı olmadan hangi yaylalara gitmemi önerirsiniz. Konaklama çadırda olacak arkadaşlar.

12. Suyadüşen

Doğu Karadeniz Turu - Temmuz 2019

Ispartalı olduğum için çoğu yerini biliyorum. Teşekkur ederim
  13. Suyadüşen

Tentipi Çadır, Kurulum Ve Kullanım ( 5 Mevsim )

İnce pamuklu branda kumaşına, balmumu sürüp,üzerine aynı üründen diksek(sandviç şeklinde hemde çift kat olurdu) fön ile ısıtsak acaba arada kaldığı için daha dayanıklı olmaz mı? Takipteyim
  14. Suyadüşen

Hazır alınan ürün ile yaptırılan ürün arasında ki en güzel farkta bu yaptırdığım sisteme eklemeler yapabilmek Sn.kartalveat inş.bunaltıcı olmaz olur isede bir pençire daha açtırırım :) henüz içceper eklenmedi bu firsati değerlendirebilirim

15. Suyadüşen

Doğu Karadeniz Turu - Temmuz 2019

Bayramdan sonra olsa idi tamam diyebilirdim. Keza Sandikliya tayinimiz çıktı
  16. Suyadüşen

Bu örnek nerede ve ücreti ne kadar acaba?

17. Suyadüşen

Bu projeye neden gerek duydum; 1.Hızlıca sökülüp acil durumlarda arabaya kolayca yükleme yapabilmek ve hızlıca kurulum yapabilmek keza 1 dk surmuyor. Çadıra musallat olabilen kendine insan diyenlerden korunmak 2.Aracta ki bavul,mangal,musluklu bidonu vs. Yi indirme derdi olmamasi. 3. 2.20metre...
  18. Suyadüşen

Evet icten iskeletli,kurulumu çok pratik tabiri caiz ise semer gibi bagaj kapağının üzerine konuyor. Profil iskelet takiliyor ve tabi ki kaziklar çakılıyor :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri