Arama sonuçlarınız

1. Kenjiro

D-max Almak Istiyorum

Merhabalar hayır henüz almadım GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kenjiro

Ssangyoung Actyon Sport 4x4 Otomatik Alınır Mı?

Merhabalar hocam yaklaşık 2 yıl actyon sports deneyimim oldu ve bu bana ortalama 25bin lik bir zarara mal oldu araçlar genel olarak çok iyi güç vs. olarak ancak bende 2008 otomatik vardı ve mutlu olarak bindiğimiz çok nadir anlar oldu Maslak Gürcan oto servisi olmasa inanın Şahsuvaroğlu nun...
  3. Kenjiro

Kiralık Donanımlı Araç Arıyorum

Arkadaşlar merhaba öncelikle Ağustos ayında Çanakkale de bir düğünümüz var hayırlısı ile ve gelin arabası olarak donanımlı bir araç arıyorum kiralık olarak ister Çanakkale den ister İstanbul dan kiralamak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek yada bir tanıdığına yönlendirecek olan birini...

4. Kenjiro

Actyon Sports Sanzuman Sorunu Acİl Yardİm Lutfen

Hasan bey merhaba ne yaptınız sorunu acaba ben sattım kurtuldum GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Kenjiro

D-max Almak Istiyorum

Herkese merhaba gezebilir ailesi, 1 yıl önce 4 çekerimi sattım ve yine bir aşktır sardı beni. Isuzu d-max lar ilgimi çekiyor ama bütçe olarak nakit param yok 2009 model Corolla dizel var ona eş değer de maksimum 55bin civarı d-max olur muhtemelen bu araçlar nasıldır bende ssanyong vardı ve büyük...

6. Kenjiro

Hafta Sonu Gezi Ve Kamplar

Merhabalar çok güzel yerler neresi burası acaba GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kenjiro

300 Tdi Özel Overland Yapım

Hocam emeğinize elinize sağlık sağlıklı ve mutlu günlerde kullanın [emoji120] GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Kenjiro

Erdek Kapıdağ Kampımız

Arkadaşlar merhaba Bir kaç araştırmadan sonra bulduğumuz bu kamp alanı Edincik ile Erdek arasında Erdek e 5-6 km kala olan bir yer gayet temiz olan kamp yerinde duş vc plaj karavan ve çadır kampları dışında sezonluk kiraya verildiğini öğrendiğim bonglov tarzı evleri de var ortam tamamen aile...
  9. Kenjiro

Actyon Sports Umuzu Satıyoruz

Son hali budur GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Kenjiro

Kusura bakmayın attım ama sanırım almamış resimleri resimler muayene öncesi ne ait lastikler gözükmüyor birazdan çekip yeni halini de aticam çünkü LED de ekledim araca GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Kenjiro

Arkadaşlar merhaba 2008 model otomatik 6 ileri 0 şanzıman kapranimizi off-road merakı yüzünden satıyorum. 244 binde şanzıman geçen eylül de Gürcan oto tarafından garantili olarak sıfırdan takılmıştır tüm sıvıları ve bakımları geçen hafta yapıldı muayene 10 gün önce yapıldı hangkok marka...
  12. Kenjiro

Muğla Civarında ki Off Roadçılar

Merhabalar konu baya eski ama bende nasip olursa bu yaz Bodrum'a yerlesiyorum aktivite olursa katılmak isterim ssanyong actyon 4 çekerim ile birlikte [emoji111]️ GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Kenjiro

Istanbul Avrupa Yakasi [emoji1250]ay Yildiz Off-road Team[emoji1250]

Merhabalar Ben İbrahim ssanyong actyon 4*4 aracım var ağır off-road olmasa da hafif parkurlarda gezilere katilabilirim 05078362545 gruba beni de eklerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler [emoji106] GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Kenjiro

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Merhabalar İstanbul dan İbrahim Özen Regal raptor dd125 acemi GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Kenjiro

Motorunuz Nedir?

Arkadaşlar merhaba İbrahim Özen Regal raptor dd125 iki teker forumlarda yeniyim hali ile iki teker de de [emoji23][emoji23] Regal raptor de 125cc motor aldım ama çok yardımcı olmanız gerekmekte [emoji85][emoji85] karbüratör almam lazım benden önceki sahibi tek silindiri iptal etmiş ve tekli...

16. Kenjiro

4x4 Kamyonet Vergi Sistemi

İmza mı attım abi GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. Kenjiro

Satılık 110 Defender

Merhaba fiyat olarak ne düşünüyorsunuz GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. Kenjiro

Alım Için Önerileriniz Lütfen

Merhabalar, eğer çok kalabalık değil iseniz hafif bir suzuki samurai işinizi görür diye düşünüyorum vya derli toplu J5 biraz daha büyüğü Ssanyong (manuel olanı veya 2011 üstü otm.) Alternatif çok aslında mühim olan bütçe ve amaç

19. Kenjiro

Enver abi çok olucam ama Maslak tarafında bu islemleri sorunsuz bir şekilde yaptirabilecegim bir usta falan önerin varmı rica etsem GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. Kenjiro

Enver abi teşekürler yarın gidicem ustaya önce yağını değiştirip boğaz kelebeği ne ve buji kablolarına baktircam eğer yine devam ederse o zaman detaylı bilgi revize için belki servis veya ayarında bir yer olan senin onerdigin yere gidicem GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri