Arama sonuçlarınız

1. Guapo

Kampta Tamirat / Kendin Yap Işleri

Araç için invertör ler var 12 giriş 220volt çıkış. Kaliteli birşey alırsan işini görür.whatsapp gurubuna benide ekleye bilirsin.0552 446 19 29

2. Guapo

Kampta Tamirat / Kendin Yap Işleri

Aa
  3. Guapo

Zor Ikna Olmuş Biri Için Yardımıza Ve Tecrübenize Ihtiyacım Var

Merhaba öncelik le hayırlı olsun .ailede en zoru eşi kampa ikna etmek hatta sanattır. Tavsiye istersen börtü böceklerden bahsetmek ve bunlara cevap ara gelmemelerinin yüzde 90 lık kısmını oluşturuyor.eğer birazdan rahat edeyim guvenli olsun denize sıfır olsun dersen ücretli Akyaka orman...

4. Guapo

Kamp Prosedürü

Benim gittiğim yerlerde kimlik felan sormadilar.Gidecegin yere gore degisir.güvenlik vardı ama her çadırın başında senin eşyanın koruyacak kadar değil bu yüzden temkinli olmakta yarar var.Ama öyle içip içip insanlara sarkan kimseyle karşılaşmadım karşılamaktadır istemem.
  5. Guapo

Eymir De Balık Tutmak Ve Kamp Yapmak Hakkında Bilgi!!!

Anladım kardeşim sana tavsiye edeceğim bir iki yer çubuk kara göl ormanı küçük ama iyidir.Balık var ama tutması kolay değil sabaha karşı 1 metre boylarında 4- 5 kişilik grup görebilirsin.Sudak cinsi olması gerek. Yanlız hafta sonları gitme .Kalabalık olabiliyor.Birde kapulukaya barajı var orman...

6. Guapo

Eymir De Balık Tutmak Ve Kamp Yapmak Hakkında Bilgi!!!

Merhaba kardeşim Eymir doğası güzel bir yerdir.Kamp ve spor için ideal dir.Yanlız balık tutmak yasaktır.Bunun av yasağıyla alakası yoktur.Balık yerine bisiklet ile gezmek daha eğlenceli olabilir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri