Arama sonuçlarınız

1. Abugraok

Araba İle Türki̇ye Turu Rotalari

Merhaba, Buradaki rotaya ve bilgilere bakarak eleştirmiştim sizi. Karadeniz Doğası ve Kültürüyle araba turu - turluyorum.net Eğer bakacak olursanız sizde hak vereceksiniz ki okuyan kişi için çok çok yüzeysel bilgiler bunlar ve o nedenle "hiçbir işe yaramıyor " diye eleştirdim. Yukarıda...

2. Abugraok

Araba İle Türki̇ye Turu Rotalari

Merhaba, Sizin paylaştığınız siteye baktım. Karadeniz bölgesinde Ordu ilini nasıl olur da 3 satır ile açıklar ve Boztepeyi paylaşmakla yetinirsiniz diye eleştiride de bulundum. Fındığın anavatanı, kirazın anavatanı diye yine 3 satır ile Giresun ilimizi de eklemişsiniz. Fındığı evet güzeldir...
  3. Abugraok

Karadeniz Detaylı Kamp Önemlİ!

Merhaba, Konuyu canlandıralım. 2016 da kızım, eşim ve annem ile özel aracımızla geçmiştik. Kızım küçük olduğu için kimliğinde resim yoktu ve bizi kapıdan içeriye ne yazık ki almadılar. Hopa Nüfus Dairesine gidip kızımın kimliğini değiştirdik, yaklaşık iki saat kadar sürdü bu işlem ve sonrasında...

4. Abugraok

Sıfırdan Başlıyorum. Yardım Lütfen! (çadır Seçimi, Alternatifler Ve Sorularım)

Evet öyle deniyor, geniş bir çadır olmadığı için sanki yukarıdan da basıkmış gibi duruyor, halbuki öyle bir şey yok. Bakın iki çadırı yan yana görebilirsiniz burada, öyle bariz bir fark yok demek istediğim. Aprenaz2 bana göre tek kişilik bir çadır, uyurken sağa sola dönen birisiyseniz iki kişi...
  5. Abugraok

Fiyatlara Sitem.

Günaydın arkadaşlar, gerçi öğlene geliyor saat artık. Fiyatlar hepimizi üzüyor, sadece kamp malzemesi değil her şey. Ben hijyenik sarf malzeme ithalatı, üretimi ve toptan alım satımı yapan bir firmada çalışıyorum. Dolar 6,50 iken 30 puan zam yapan firma bu sabah aynı ürüne yine 9 puan zam...

6. Abugraok

Maden Koyu /Olympos / Antalya

Tekirova üzerinden ben binek aracımla Beycik Büküne gitmeye çalışmıştım bu sene. Tekirova merkezden devam ederken yolun sağından hemen orman yoluna sapak vardı ve yol gerçekten çok bozuktu, sanırım 4-5 km kadar yol aldıktan sonra yolun bitiminde sağdan yine çok daha kötü, sadece arazi...

7. Abugraok

Şile Kampı İlk Tenekede Tavuk Denememiz

Afiyet olsun, gerçekten iştah açıcı. Kaç kişiydiniz kampta? İki kişi gördüm, biraz fazla gelmedi mi o tavuk :)
  8. Abugraok

Çocuklarım Için Kamp Tavsiyesi

Merhaba, Sakarya tarafında Turnalı, Davlumbaz ve Beşoluk yaylaları var, buraları bir araştırın. 4x4 varsa Menekşe Yaylasını tavsiye ederim, yolu zorludur, normal araçla ben çıkamadım. İnönü Yaylasını günü birlik tavsiye ederim, cidden harika bir yer fakat gece kalmanızı tavsiye etmem, silah...
  9. Abugraok

Salda Gölü Gezisi Ve Kampı

Merhaba sevgili Kaptan, Salda da Ağustos 10 ve 11 inde kalmıştık. Bizim de ilk başta şaşırdığımız ve hayran kaldığımız yanı gökyüzündeki samanyolu manzarası olmuştu. Muhteşem bir manzaraydı, tadı aklımızda kaldı. İlk fırsatta, bahar ayında yeniden gideceğiz. Gölün kirliliği ile ilgili olumsuz...

10. Abugraok

Kamp Için Araç Tavsiyesi

Gerçekten bu forum ve buna benzer forumlarda dediğiniz gibi çok "embesil ve sığır" var. Bu şehir ve ülkede de var... Anlıyorum ki sizin anlattığınız, aynı fikirde olduğunuzu söylediğiniz halde sizi bir türlü anlamayan kişilerin olduğu ortamlardan uzak duruyorsunuz. Size tavsiyem gidin bir dağ...

11. Abugraok

Batı Karadeniz Kamp Ve Gezi Rotası

Yenice ile ilgili bilgiler için teşekkür ederim. Açıkçası orayla alakalı hiç bilgim yoktu, özellikle yol tarifi işe yarayacaktır. Orduya giden Boztepeye muhakkak uğrar, artık oraların tadı tuzu kalmadı, nedeni ise kalabalık oluşu. Sonbaharda ve resmi tatil değilse gidilir elbet. Resim ise...
  12. Abugraok

Batı Karadeniz Kamp Ve Gezi Rotası

Merhaba, Batı Karadenizi çok bilmem, pek gitmedim. Onun yerine Orta Karadenizde Ordu İlini bilirim, pek çok yerine iki kez gidip kamp kurmuşluğum var, benim için apayrı bir bölgedir. 27-28-29 Ekim tarihlerinde Yenice Ormanlarına gitmeyi planlıyorum, yağmur olasılığı oralarda hep var sizin de...

13. Abugraok

Muhteşem Bİr Kamp Ve Tatİl İçİn

Mersin taraflarını pek bilmem. Alanyada sahil kısmında kalıp kamp yapabileceğiniz incekum orman kamp alanı var. Sahilde zaten ve Alanyanın sahildeki tek ormanlık alanı desem yanlış olmaz. Sizin gideceğiniz zamanlarda son derece tenha olacaktır, keyif alacağınıza eminim. Alanyaya inmişken merkeze...
  14. Abugraok

Melikler Yaylası Ve Dedegöl Dağı

Küçük bir kare de benden gelsin. Yıldız yağmurunu izlemek için plan yaptığımız 11 ve 12 Ağustos tarihlerinde oradaydık. Aslında sadece bu sebepten gelecektik buraya ama çevresinde ve yakın bölgelerde de gezilecek görülecek yerler olduğunu öğrenince iki günlük seyahati 15 güne çıkarıp bu seneki...
  15. Abugraok

Sıfırdan Başlıyorum. Yardım Lütfen! (çadır Seçimi, Alternatifler Ve Sorularım)

Aprenaz 3 f&b ve yine Aprenaz 2 f&b yi bu sene Ağustos 10-25 arasında sırasıyla Salda Gölü, Dedegöl (Melikler Yaylası ) Köprülü Kanyon, Tazı Kanyonu, Tekirova Kleopatra Koyunda kullandım ailemle. Soğuk diyebileceğim tek gece Melikler Yaylası idi ve tulumun içinde son derece rahat bir uyku...

16. Abugraok

Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Rica ederim, Görebildiğim gerçekleri yazmaya çalıştım. Rotanızı da bir ara paylaşırsanız seviniriz. İnternetten araştırma yapınca nefis rotalar olduğunu gördüm, büyük merakla fotoğrafları bekliyor olacağım. Saygı ve sevgilerimle,
  17. Abugraok

Forester 2.0 Gx Ile Başlangıç :)

Rezalet, Yani bakıyorum da gayet sakin gözüküyorsunuz. Hoş sakin olmasanız ne olacak! Genelleme yapmadan şunu diyebilirim ki işi bilmeyen ve kötü niyetli olan ve de kendine usta diyen bu insanlara lanet olsun. Forester için ciddi zaman para emek harcıyorsunuz üstadım, karşılığını göreceğinize...
  18. Abugraok

Forester 2.0 Gx Ile Başlangıç :)

Proje iyi gidiyor umarım, ben de bir tane Outback bekliyorum 2004 model. Bakalım, kısmetimiz varsa gelir. Subaruyu seven ama hiç tanımayan biri olarak bildiğim bir iki şeyi paylaşayım. Bu markayı LPG ile kullanmayın lütfen, sıfır bir motorun LPG ömrü sadece 40-60 bin km, sonrasında muhakkak...

19. Abugraok

Garip 2018...

Kolay gelsin Yücel Bey, Belli ki keyfiniz yerinde, ne güzel. Kitap okumak kadar kitap hakkında detay verip paylaşmak da çok önemli zannımca. Nasıl ki kamp tecrübelerimizi paylaşıyorsak yanında bu tip nüanslara da yer vermek bir çeşni oluşturuyor. Bu nedenle de tebrik ederim. Keyfi bol...
  20. Abugraok

Ustalarım Iyi Geceler 5.9 Yardım

Eski bir Jeep Satıcısı ve kullanıcısı olarak böyle bir aracı asla almazdım. Parça bulma anlamında çok sıkıntı yaşamasan da aracı yürütme olarak işletme maliyeti çok yoracaktır. Zaten sn DEŞİFRE de yazmış pek çok şeyi. Bu yaşta bir araç bakıyorsanız elektronik değil de mekaniği daha fazla bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri