Arama sonuçlarınız

1. K

Isuzu D Max 3.0cc Otomatik Viteslerde Kronik Arıza Olduğu Doğrumu

Cok teşekkür ederim. Aynı dediğiniz gibi oldu 3500 tl parça parası istediler burada bir usta diferansiyel üzerindeki ufak bir motoru söktü temizledi 200 tl ye halletti işi . Keşke elektronik değilde 2. Vites kollu olsaydı bu araçlar. Tadından yenmezdi

2. K

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Arkadaşlar selamlar. 2008 model 3.0 dmax aracım var. Teknemi suya indirirken araçla denize geri geri girdim. O ana kadar sorunsuz çalışan 4 çeker şu anda çalışmıyor. Neden olabilir başına daha önce gelen oldumu
  3. K

Isuzu Dmax Arazi Vitesi Sorunu

Arkadaşlar selamlar . 2008 model 3.0 dmax aracım var . Teknemi denize indirirken mecburen biraz suya girmek zorunda kaldım. O ana kadar sorunsuz çalışan 4 çeker şimdi çalışmıyor. Daha önce başına gelen oldu Mu sorun ne olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.simdiden teşekkürler

4. K

Isuzu D Max 3.0cc Otomatik Viteslerde Kronik Arıza Olduğu Doğrumu

Arkadaşlar selamlar. Bendede 2008 model 3.0 dmax var araçtan çok memnunum. Yanlız bir sorunla karşılaştım. Teknemi denize indirirken mecburen biraz suya girdim ve araç şu anda 4 çekere geçmiyor.daha önce başına böyle bir sorun gelen oldu Mu. Problem ne olabilir
  5. K

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler