Arama sonuçlarınız

1. Baharat

İlk Defender' Im

Yorumlarınız için Teşekkür ederim. Bana da normal gelmedi ve bu kadar cok tüketim yapması beni biraz üzdü ama yapacak bişey yok, bugün gidip bir tane enjektör temizleyici aldım yakıtın içine döktüm, bakalım bir faydası olacakmı? olmassa bi baktırmak lazım.

2. Baharat

İlk Defender' Im

Merhaba, defender’ın son halini sizinle paylaşmak istedim. En son elektrik tesisatı, radyo birkaç iyileştirmelerden sonra biraz ara verdim ama daha yapacak çok şey. Size sormak istediğim en önemli soru ise “YAKIT TÜKETİMİ” aracın deposunu doldurdurdum ve kilometreyi sıfırladım, şehir içinde...
  3. Baharat

İlk Defender' Im

Teşekkürler, debriyaja alıştım gibi şimdilik bir sıkıntı yok ama direksiyona bir çare bulmam lazım, bütün şürüş zevkimi öldürüyor, iyi bir usta bulmam gerek veya bu işi ögrenip kendim halledecem galiba..))

4. Baharat

İlk Defender' Im

5. Baharat

İlk Defender' Im

Merhabalar herkese, uzun bir beklemeden sonra geçen gün aracı teslim aldım. Defender'da 3 önemli iyileştirme yapıldı. 1. debriyaj ana merkez degişti ve biraz daha yumaşak oldu. 2. fren hiç yok gibi bişeydi ve westinghouse orginali ile degiştirildi ve şuanda hem yumuşak hemde fren iyi...

6. Baharat

İlk Defender' Im

Çok teşekkürler bu değerli bilgileriniz için, lastik konusunda kesinlikle size katılıyorum motoru yormamak ve orjinalinde şaşmamak gerek. Fren konusunu hallettik, dediğiniz gibi bu frenler yeni nesil frenlere benzemiyor paZartesi arka kampanaları Diske çevireceğiz kısmet olursa ve burda...

7. Baharat

Satılık Off Road Lastik Ve Jant Takımı

Merhaba, bu Jant ve lastiği defendera hiçbir işlem yapmadan takabilirmiyiz? Birde biraz daha ayrıntılı foto atabilirmisiniz?
  8. Baharat

DEFENDER YENİ MODEL PANJUR TAKIMI.. 350 TL

merhaba, panjurun fotoğrafını ben göremiyorum, tekrar yüklermisiniz?
  9. Baharat

İlk Defender' Im

Teşekkürler.

10. Baharat

İlk Defender' Im

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık birkaç yıldır bir tane pikap almayı düşünüyordum ve bu dogrultuda ilanlara bakıyordum, önceligim l200 mitsubishi almaktı ama geçen ay gördügüm kırmızı bir pikap dikkatimi çekti ve hemen sahibini aradım biraz bilgi aldım, çünkü hayatımda hiç defender kullamadım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri