Arama sonuçlarınız

1. emreaydogdu

3 Sistem Buzdolabı Enerji Tüketimi Hk.

12 kg lık tüp ile 30 gün çalışıyor. buzdolabı çok küçük olmasına rağmen. tam buz yapamıyor. komprösörlü weaco aldım rahat ettim. 25 lt lik çok az elektrik tüketiyor. çalışırken 35 wat beklerken zaten tüketmiyor.

2. emreaydogdu

Sirkülasyon Pompası Olmadan Suya Hareket Verilebilir Mi

metal bidonun içini su ile doldur. 20 litrelik. su yeterli ısınınca bidonu karavanın soğuk olan yerine koy. ikinci bidonu ısıt. onuda diğer tarafa koy. 40 litre sıcak suyun olacak. soba sönünce sıcak sular karavanı 6 saat kadar ılık tutar. ben yaptım. kolay çözüm. sabit dururken yapılabilir.
  3. emreaydogdu

Açık Kasa Kamyonete Çekme Karavan Montajı

montaja gerek yok. koy çekme karavanı kamyonete gez dolaş. sonra indir. kamyoneti kamyonet olarak kullan.

4. emreaydogdu

Karavanda Hermetik Kombi Kullanımı?

oçak üzerinde alimiyum güğümde ısıt suyu, bir kova bir tas. daha ucuza yıkanırsın.
  5. emreaydogdu

2004 Model 2,7 Aracım Sabahları İlk Marşa Basmada Zor Çalışıyor

kontağı çevir. marşa basmadan 10 saniye bekle. marşa baş. ben öyle yapıyorum. hemen çalışıyor. ısıtma için zaman tanımış oluyorum

6. emreaydogdu

Kasetli Tuvaleti Olmayan M.karavan/karavan/camper Kullanıcıları

kasetli tuvaleti dikkatli kullandığın sürece koku problemi olmaz. araziye boşaltmak için aracınızda küçük kürek bulundurmak lazım. küçük çukura kazıp boşalttıktan sonra üzeri örtülür. umumi tuvaletlere uygun zamanda boşaltıp bol su dökmek lazım. koku için en iyi çözümü kendin deneyerek bulursun.

7. emreaydogdu

Mavi Bebek, Motokaravan Yardımınızı Bekliyor :)

SAHİBİNDEN TERTEMİZ ORJİNAL BAKIMLI KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 537169057 bende aynısından var. ben memnunum. pazarlık yap. fiyatını biraz düşürtebilirsen al. konforlu karavan. her şey 12 volt ile çalışıyor.
  8. emreaydogdu

Mavi Bebek, Motokaravan Yardımınızı Bekliyor :)

ikinci el güzel kullanışlı motokaravanlar var. internetten araştırın.
  9. emreaydogdu

2012 Duster 4x4 Kalkışta Titreme

motor kulaklarınada baktır. gevşeme veya kompa varsa. kalma anında titreme yapar

10. emreaydogdu

Debriyaj plakasına bir yerden yağ damlamış olabilir. Temizlenince gecer

11. emreaydogdu

debriyaj balatası yağlanınca kalkışta titreme yapar
  12. emreaydogdu

Karavana Güneş Paneli Nasıl Eklenir ?

benim tavsiyem. kullanılan karavan al. buzdolabı 12 volt komprösörlü olsun. 12 volt TV . klima ve ısıtma panelden üretilen elektrikle olmaz. truma soba olursa iyi olur

13. emreaydogdu

karavanı sattınız mı? başka bildiğin kimsede Hymer camp 51 varmı? saygılar

karavanı sattınız mı? başka bildiğin kimsede Hymer camp 51 varmı? saygılar
  14. emreaydogdu

Hymer Camp 51

Arkadaşlar Hymer camp 51 arıyorum. satın alacağım. çekme karavanım var. birde moto karavan olsun istiyorum. satacak olan arkadaşlar varsa haber verin. saygılar
  15. emreaydogdu

Moto Karavan Hymer Camp 51

merhaba hymer camp 51 motokaravanın duruyormu? satın almak istiyorum. benim tel 05552867941 selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri