Arama sonuçlarınız

1. Okan Hoca

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Atagündüz hocam hoşgeldiniz...Başlangıcı böyle oldu belki ama sonrası umarım güzel olur.:smiley:selamlar...

2. Okan Hoca

Karavanımın Yapımına Başladım Yorum Ve Önerilerinizi Bekliyorum

Fatih bey emeğinize sağlık, harika bir iş çıkartmışsınız doğrusu...o kadar ki motokaravan düşünen bir aday olarak, aracımı satmak istemediğimden çekme karavanlara sempati duydum...başarılar ve iyi seyahatler...
  3. Okan Hoca

Karavanımın Yapım Aşamaları; 17 m3 Ducato Efsane (Goldwingerr)

Burak bey selamlar...Sizin ve Efsane'nin serüvenini bir çırpıda ve heyecanla okudum...Okurken tüm süreci hissettim doğrusu...Aynı şekilde ben de sanırım sizin yönteminizi uygulayacağım gibi görünüyor. Heyecanınızı paylaşıyorum ve size mutlu geziler diliyorum...

4. Okan Hoca

Bekar Insanları Ayrıştırıp Almayan Kamp Yeri Ile Ilgili...

Yücel bey selamlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler...bir gün belki yollar kesişir umarım tanışmak sohbet etmek de kısmet olur...güzel günler...
  5. Okan Hoca

Ben ayrımcılığa karşı olanlardanım. Demek evime LGBT talip olursa samimiyim ama karavan kampına girmek isterlerse ayrımcı olmalıyım öyle mi? Ayrıca önemli olan uyumlu olmaksa hiç kimseye önyargılı olunmamalıdır. Doğrusu içki konusunun bekarların üstüne kalmasını ve LGBT nin konumuza dahil...

6. Okan Hoca

Değerli forumdaşlar, anladığım kadarıyla karavancılığın bu yönü ilk kez tartışılıyor.Bekar bir karavancı adayı olarak damlı ya da damsız bir kamp alanına her karavan sahibinin girebilmesi gerektiğini, kamp alanında herkesin saygı gösterip saygı beklediğini düşünüyorum. Kaldı ki TCK 122'ye göre...

7. Okan Hoca

2007 Ducato 17 M3 Motokaravana Dönüyor-serila

Serüveninizi ve yazılanların tamamını bir çırpıda okudum, heyecan duydum doğrusu...darısı benim başıma...Emeğinize sağlık, inanılmaz bir iş başarmışsınız doğrusu...
  8. Okan Hoca

Yücel bey tebrikler...Yapılması gerekeni yapmışsınız.Ben de bekar bir karavancı adayı olarak olayı dikkatle takip edeceğim.Pek tabii ki bekarlar da karavancı olabilir, yalnız seyahat edebilir ve tüm doğal haklardan faydalanabilir. Adam karavana gönül vermiş, bir dünya sorumluluk almış, yollara...
  9. Okan Hoca

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selam dostlar...Uzun yıllar Ankarada eğitimcilik yapmış, artık yorulmuş ve seyahat etmeyi seven biri olarak aranıza katıldığım için mutluyum. Foruma özellikle karavanlara olan merakım için ilgi gösteriyorum. Bakalım neler olacak? Her yeni başlayan gibi ben de merakla ve ilgiyle takipte...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri