Arama sonuçlarınız

1. SuNMaN

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci Le At

Bunu da buraya bırakalım.

2. SuNMaN

Selamlar epeydir yoktum. Taşındım, artık Balıkesirdeyim. Sıkıntısız yola devam. Ancak Balıkesir'de sanrım bakım onarım işleri sıkıntı olacak gibi. Bir ara ayrıntılı yazarım
  3. SuNMaN

Selamlar herkese. Görüşmeyeli çok değişti, çok şey değişti...

4. SuNMaN

2007-2008 Servis Bakımlı Aracını Satan Arkadaşım Varmıdır...

Neden özellikle 2007-2008 2005-2006-2009'un nesi var.

5. SuNMaN

Ön taraftaki davlumbazın ön alt kısmında bir vida var. Onu söküp davlumbazı biraz bastırıp tekrar sıktığınızda davlumbazın o ucu artık lastiğe sürtmüyor.

6. SuNMaN

265 65 18 de kullanmışlığım var.
  7. SuNMaN

265 65 17 de olur ama 265 70 17 oluyor. Sadece tam tur manevralarda lastik çok az değiyor. Ufak bi işlemle düzeliyor.
  8. SuNMaN

265 70 17 taktım ben sizin de dediğiniz gibi. Daha bile büyük takılabilir. Ancak ön teker sürter davlumbaza. Başta sürtüyordu. Ancak hiç kesmeye biçmeye gerek kalmadan alttan basit bir ayarlamayla çözüldü.

9. SuNMaN

Tente mart camping bursa. 3-4kere açıldı ancak. Dediğim gibi şu an hem tente hem tavan sepeti her ikisi de satılık.ilan girişi yapmadım sadece. Tavan çadırı ya da tam boy platform sepet yapmayı düşünüyorum.

10. SuNMaN

Tavan sepeti karanfil otodan alındı. Projektörleri yurtiçi alışveriş sitelerinden aldım. Tavan sepeti de projektörler de yeni. Projektörleri değil ama tavan sepeti ve 2.5x3 m.ebadındaki brandayı satmayı planlıyorum. Henüz ilanı yok ancak bilginize.
  11. SuNMaN

Hem anahtar kasalarını hem de kılıflarını Aliexpressten tedarik ettim.

12. SuNMaN

Jantlar kaporta boyasıyla boyandı çıkmıyor. Ledleri internetten almadım aksesuarcı bir arkadaşım yaptı.
  13. SuNMaN

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Yani motor yaptırmanız gerçekten acı bir tecrübe olmuş tabi. Land cruiser kalitesi tabiki tartışılmaz ama benim görsellik olarak konfor olarak da ondan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmütorum. Vx100 tam bir efsane ama maalesef dış görünüm biraz eskidi sanki. E bi üst kasası da neredeyse 3 adet...

14. SuNMaN

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Tercihinizin yanlış olduğunu size düşündüren veya daha doğrusu sizi pişman eden nedir araçla ilgili.

15. SuNMaN

Eski kasa yani R50 kasa pathleri hiç kullanmadım kıyaslama yapamam ama navara ile bunun arasında ciddi farklar olduğunu söyleyebilirim. Başta arka süspansiyon sistemi navarada makaslı bu araçta 3 salıncak var arkada her iki tarafta
  16. SuNMaN

Maaliyet tablosu yaptırdığınız yere göre değişiyor maalesef. Bir de döviz farkı oldu. Bugün arka amortisörler 1200 lira civarı işçşlik hariç. Yükseltme yaklaşık 3-4 binlira arası tutar sanırım. Bir de farklı zamanlarda yaptırdığım için benim fiyatlar çok aydınlatıcı olmayabilir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri