Arama sonuçlarınız

1. MrBullet

Yamaha Scr950 Kullanicilari Burayaa

Bakacağım tşk ederim

2. MrBullet

Yamaha Scr950 Kullanicilari Burayaa

Merhaba gezenbilir ailesi,belki bilmeyenler vardır Yamaha Scr950 Türkiye pazarında çok olmayan bir Scrambler modeli motorsiklet bence hafiften bir cruiser da andırıyor gibi daha çok melez ve kullanımı çok zevkli bir motor uzun arayışlar ve araştırmalar sonucunda türk forumlarda yada.youtube da...
  3. MrBullet

Motorunuz Nedir?

Yamaha Scr950 2018 model Rocknroll müzik ve egsoz sesi eşliğinde sahil ve şehir içi gezintilerinde kullanıyorum. :) En az bir dizel araç kadar yaktığını düşünüyorum 5 litre civarı Retro havası ve egsoz sesi beni en cezbeden tarafı yakıt göstergesi devir saati ve vites gostergesi yok bundan...

4. MrBullet

Motorunuz Nedir?

Yamaha Scr950 2018 model şehiriçi gezintileri rocknroll müzik eşliğinde egsoz sesi dinleyerekten sahil gezintileri :)) Egea kadar yaktığıni düşünüyorum 5Lt en az Retro bir havası var çok teknolojik değil vites gostergesi yok yakıt göstergesi yok devir saati yok kullanması çok zevkli :D
  5. MrBullet

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Merhabalar , Harley davidson street rod 2020 model alırnır mı ? düşünceleriniz nelerdir su soğutmalı , bazı duyumlarım harley tayfasının su soğutmalı motoru çok tutmadıgı yonunde bilgi arkadaşlardan yorumlarını beklıyorum

6. MrBullet

96 Zj Günlüğü

Ozaman çok fazla üstünde durmaya gerek yok sanırım :D

7. MrBullet

96 Zj Günlüğü

Kartal sanayide bildiginiz usta varmi bu arada yada american garaj vs gibi
  8. MrBullet

96 Zj Günlüğü

Ayni bende oyle hahahah galerici bi arkadasim var storyimde gormus kanka o ne oyle git bi sanayiye yaptir yahu surekli direksiyonu ceviriyon diyo hahhah :) bende bi forum ahalisine danisayim amerikanin erbablarina dedim
  9. MrBullet

96 Zj Günlüğü

iyi akşamlar 5.2 zj için soruyorum sızdede dıreksıyonda bosluk var mı acaba ?

10. MrBullet

96 Zj Günlüğü

Önümüzdeki ay geliyo muaynesi :/ yetişmeyebilir bu ürünü türkiyeden temin edemezmiyim

11. MrBullet

96 Zj Günlüğü

e flowmaster taktirinca Fark edermiki bana direk katalitik al dediler :/
  12. MrBullet

96 Zj Günlüğü

Selam jeepers , dun egzoz icin sanayideydim ustam senin aracta katalizor yok muaynede sorun olabilir dedi muayneden gecmiyormu tecrubeli olanlar yardimci olabilirse cok mutlu olurum , birde motor temizlik nasil yapilir yani kaputtan iceri isik tutunca hep camur kurumus vs dusundukce rahatsiz...

13. MrBullet

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

merhaba Zj 5.2 96 model- 536-205-92-48 eklermısınız :smiley:
  14. MrBullet

Vergi Indirimi 5.2 Zj

Onaylanmis dun baktim alt dilim 5.2zj 96 model icin 1057x2 lira bilginiz olsun konuya daha snra bakacak arkadaslar olabilir bilgilendirme amacli yazayim dedim , covid den oturu cok fazla dilekce birikmis o yuzden uzun surmus tasin vasitalar vergi dairesiyle gorustum
  15. MrBullet

Grand Cherokee 5.2 V8 1998 Zj Vitese Geçmiyor

Cok mantiklii bunlari ogrendigim iyi oluyor gercekten ince nuanslar tesekkur ederim

16. MrBullet

Super bilgi
  17. MrBullet

Aa evet duz yolda giderken basmistim ilk araci oldugumda ne ise yariyo acaba diye :D Nedir tam islevi acilimi
  18. MrBullet

OD tusu tam olarak nerde geri kcirma olayi henuz yok dun 2 ye alip denedim baya bi costurdu ama bariz

19. MrBullet

Aynen coğüre cöğüre gitmesi lazım dün bastım baya yokuş yukarı ama 60km den snra artış yok Yanı beklentim tabiki yokus yukari 100 yapmasi degil :D ama sanki biyerden snra gaza nafile basiyormusum gibi yikanma yigilma Bogulma yok ama
  20. MrBullet

Benimki zaten hep benzin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35