Arama sonuçlarınız

1. ffssfurkan

Evolite - Easycamp - Andoutdoor Çadır

Tesekkurler cevap icin.

2. ffssfurkan

Tesekkurler cevabiniz icin.
  3. ffssfurkan

Tesekkurler evet cok fazla konu var kafam cok karisti bana yapilan tavsiye dogrultusunda ilerleyecegim, umarim yardimci olabilecektir arkadaslar.

4. ffssfurkan

Tesekkurler cevabiniz icin, onerebileceginiz marka model varmidir acaba, Tesekkurler
  5. ffssfurkan

Tesekkurler mesajiniz icin, Ama suan bende biraz nekadar pahali okadar iyi mantigi olustu genel olarak onerilen cadirlar yuksek fiyatli, sizin tavsiye ettiginiz cadir yeterli olsa benim icin super olur ama tecrubesiz oldugum icin biraz cekimser kaldim. Cunku sadece yazin sicak havada deniz...

6. ffssfurkan

Oncelikle tesekkurler, 1 kisilik cadir istiyorum cok fazla teknik olarak acikcasi anlayamiyorum. 2 kisilik alicagimi varsayarsak onerebileceginiz varmidir benim yolladiklarimdan veya sizin kendi onerebileceklerinizden. Tesekkurler

7. ffssfurkan

Arkadaşlar merhaba, kendime çadır almak istiyorum fakat çok fazla seçenek olduğu için kafam karışmış durumda. Alacağım çadırı her zaman sırtlayabileceğim doğada dağda, göl kenarında kullanabileceğim bir çadır istiyorum mevsim olarak karda kullanmayacağım kesin ama yağmur koşullarına dayanıklı...
  8. ffssfurkan

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ben Furkan, Konum: İstanbul-Milano Meslek: Y.Lisans Elektronik Müh. Öğrenci İlgi alanı: Karavan, Yelken, Kamp(Çadır), Fotoğraf, Bisiklet Motosiklet Gezileri

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri