Arama sonuçlarınız

1. Dorukcan08

Hyundai Terracan

Merhaba wrcharun. aramıza hoş geldiniz. Benim terracan 2001 model 110kw 150hp Gaz kesme sorunu yaşıyorum. Bazen çalıştırdıktan sonra bazen hafif rampa çıkarken gaz kesiliyor ronaltide çalışıyor ama gaz basınca tık yok. stop edip tekrar çalışınca hiç bir şey yok gibi devam. Bu konuda deneyimini...

2. Dorukcan08

Hangi Araç Ne Yapmalıyım ?

Merhaba. Öncelikle hoş geldiniz. Bende Karadenizliyim. Artvin Trabzon arası gezerim. Dağları çok sevdiğim için bende 4wd araç almak için uzun süren araştırmalar yaptım. En sonunda Hyundai terracan aldım. Aracı 40.000Tl mal ettim. Belirtmiş olduğunuz fiyata 4wd araç bulamazsınız bulsanız da...
  3. Dorukcan08

Hyundai Terracan

Merhaba. Hayli zaman geçti. Geçen süreçte neler yaşandı kısaca özetliyeyim. Lastiklerim eski ve tabanları bozuktu. Uzun araştırmalar sonucu BFGoodrich 255/70R15 All-Terrain T/A KO2 lastiklerini aldım değiştim. Ön takım ses yapmaya başladı. Bir kaç özel servis baktırdım. Ön takımda epey bir...

4. Dorukcan08

Hyundai Terracan

Merhabalar. Dün aracın EGR sini söktüm. Birde baktım ne göreyim EGR körlenerek iptal edilmiş. Temizliğini yaptım düzelterek taktım çalıştırdım ıhh araç gaz yemiyor duman atıyor. EGR arızalı bu zamana kadar EGR iptali ile gezmişim ve haliyle yakıtı fazla harcamış. Ona rağmen şehir içi ve şehir...
  5. Dorukcan08

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba. Sürücü değil şoförüm. Sosyal medya manyağı değil, dağ bayır gezmeyi fotoğraf çekmeyi dağın doruklarında nara atmayı seven, 2001 Terracan 2.9 CRDI ile off road değil sadece gönlümün istediği yere gidenlerdenim. Gün eksilmesin pencerenizden.

6. Dorukcan08

Hyundai Terracan

Merhaba. Öncelikle bilgi paylaşımı için teşekkür ederim. Bende 2.9 CRDI Terracan 157.00 km 2017 Temmuz ayında aldım. aracımdan oldukça memnunum. Parça sorunu yok denecek kadar az. yukarıda belirtildiği gibi kaporta aksamı veya farlar, stop lambaları gibi. onlarda 3,4 gün içerisinde yurt...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR