Arama sonuçlarınız

1. M

Satılık 2001 Nissan Pathfinder 3.5 Le 4x4 (motorsuz !)

bende merak ettim

2. M

2012 x trail lastik seçimi

t31 e 225 70 16 lastik uygun mu takan var mı
  3. M

Xtrail T30 Lastik Tavsiyesi

çook zaman geçti. ama belki cevaplayan çıkar :) bende de t31 var . 225/70/60 almayı düşünüyorum. yüklü iken sürtme yapıyor muydu. siz bir problem ile karşılaştınız mı

4. M

Nissan X-Trail Alacağım.

Bende uzun araştırmalar sonrası x trail e karar verdim.. Bütçe de önemli tabi ama ayni fiyatta x trail ler çok daha temiz oluyor. Freelander ı bilmiyorum ama x trail yakıtı ekonomik masrafı daha az. Alt yapı reno ile ortak olduğu için yedek parça sıkıntısı olmaz. Hem hafif jip hemide taksi...
  5. M

Nissan X-Trail Alacağım.

6. M

Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

Çok zaman geçti ama konunun üstünden ama başka bir başlık da bulamadım 2011 ve 2012 modelleri arasında ne fark var bilen var mıdır

7. M

2003 Cherokee 2.7 Crd Mi Discoveri Ll 2.5 Td Mi

Td5 biraz daha buyuk ama gc ye gore hantal kaliyo. Td5 daha yuksek ve daha prestijli hissettiriyo diyo kullanan arkadaslar. Yakitlari arasinda ciddi fark yok. Bende bu araclara çok baktim benim nacizane tavsiyem temizini ve bolgenizde işini bilen ustasi olan arabayi almanız.
  8. M

Nissan X-Trail Alacağım.

Evet jip kullanan biri icin cok fark yok ama benim simdiki arabam ortolama 4.8 litre yakiyo ondan zor geliyo sanirim
  9. M

Nissan X-Trail Alacağım.

Bakim masraflari sigorta farki vergi farki derken ayda 800 1000 tl ekstrasi var gibi duruyo . bu jeep beni platonik yapti resmen :tearsofjoy::tearsofjoy:

10. M

Nissan X-Trail Alacağım.

Siz boyle yazinca ayni paraya wk almak varken niye x trail e bineyim diyo insan Benim ikiside mutlu eder en onemlisi uyguna temiz araç bulmak

11. M

Nissan X-Trail Alacağım.

Hocam bende bu arabalara bakmaktayim. Once 3.0 cherokee bakiyodum. Masraflarından yakitindan korktum . biraz daha küçük jipe yöneldim. Siz bilgilerinizi paylasabilir misiniz. Motor sanzimanlari nasıl. Sorunlu olduğu durumlar varmi freeelander yada xtrail in
  12. M

jeep cherokee mi yoksa nissan x trail mi?

O zaman ya nasip diyecez koyulacaz yola :smiley: ben kararimi verdimde es dost icime kurt dusuruyo. Sanayi deneyimi ve arac bilgisi de zayif olunca biraz korkuyo insan o_O

13. M

jeep cherokee mi yoksa nissan x trail mi?

aradan çok zaman geçti ama şimdi tercih edecek olsanız 80 bin tl cıvarı bütçeniz olsa wk 3.0 crd mi mantıklı yoksa x trail 2.0 mi . hafif arazi gezileri yapmak için arada yaylaya çıkmak ve bazende uzun yola gitmek için. hangisi daha mantıklı . daha az prolemli. rutin bakımlarını masraflarını...
  14. M

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Off bi telofonu baglamak istesek 2.600 liraya mal olacak demekki :sweatsmile: bana sadece aux girisi bile yeter. Acaba sonradan takiliyo mu. Bende megane var.ona aliexpresten 15 liraya aldigim aparatla hallolmustu acaba bunlarda var mi oyle bisi
  15. M

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

wk 3.0 modeli için ön arka park sensörleri ile geri görüş kamerası hangi modellerde var acaba , sonradan taktıranlar oldu mu hiç uygun oem var mı ne kadara mal oluyor

16. M

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Tesekkur ederim :)
  17. M

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Selamlar saygilar abiler . Bir 3.0 crd almak icin arabami satiyorum. Yani bulamazsam 2.7 de olabilir. Ankara da yasiyorum. Burada arabayi nereye gosterebilirim onerebileceginiz yer var mi . Bi de bakim tamir isleri icin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri