Arama sonuçlarınız

1. albartos

Dsg Vitesle Karavan Çekme

Benim aracım da VARİANT, dsg şanzumanlı, Araca karavanı bağlarken dikkat etiğiniz bir konu var mı? ya da ne şekil de kullanmalıyız, hani manuel kullanımın şanzumanı ısıtmıyor bunu biliyoruz ama eğimde dururken nasıl duracağız ya da park ettiğimizde karavanın yük bindirmesini engellemek için ne...

2. albartos

Çekme Karavan 3 Sistem Buzdolabı Kullanımı Ile Ilgili

merhaba, weinsberg marka bir karavan aldım, üç sistem dolap var fakat soğutma da sorun yaşadım ilk kampta, bütün ürünler bozuldu, sorunun kaynagını bilmiyorum, dometic netice itibari ile marka ama böyle bir şeyle karşmam enterasan oldu. agus karavan havalandırma bölmesi için bir fan...
  3. albartos

Akü Den Tv Çalıştırmak

merhaba, konu epeyi bir eski ama benim için daha çok yeni :) ben de 12 volt bir tv alacağım, motokaravan da bu tv yi direk araç aküsüne bağlasak araç aküsünü de takip edebilmek için bir gösterge çeksem yaşam aküme yüklenmemiş olsam nasıl olur? bu şekilde kullanan var mı ? sıkıntıya düşermiyim...

4. albartos

Simbonun Karavanı

yurt dışında karavanın ağırlığına mı bakıyorlar? ne gibi etkisi olabilir ?
  5. albartos

Simbonun Karavanı

Nasıl sonuçtan memnumusunuz? Bende aracıma yazılım atma düşüncem var Tavisye edermisiniz.

6. albartos

Bize Her Yer Karavan

İzolasyon malzemesi olarak İzoboz ve bizofol kullandım. Izoboz Uşak da bizofol Kocaeli'de uretiliyor. Her iki firmada paket üzerinden satış yapıyor. Dolayısıyla fazla fazla malzeme almak zorunda kaldım. Alırken umrumda değildi fakat sonra dan malzemenin kalmasın dansa bir karavancı nin işini...

7. albartos

Bize Her Yer Karavan

Karavan tenteleri çok pahalı. Hafiflik ve kalite avataji olsa da bende bunun benzeri bir uygulama yapmayı düşünüyorum. Kasetli Tente deniyor. 3metresi 100 kg civarı. Bu konuda fikir veredilecek kimse var mıdır.
  8. albartos

Bize Her Yer Karavan

Çok güzel açıkalmışsınız, normalde panelvan araçlara koltuk ekleme projesi yapılıyor eğer araç tadilat onay belgeleri var ise. Benim araç ford transit 350M. 350L ler minibüse dönüşümü çok yapıldığı için çok rahat bulunuyor fakat 350M ler 50 cm.kısa olan modeller de Projeci bulamadım. Bub...
  9. albartos

Bize Her Yer Karavan

Karavan da cam Montajının aşamalarını tek tek video kaydı aldım aynalamak isteyenler için ve izlemek isteyenler için, 2 bölümü de youtube bizeheryerkaravan kanalımdan izleyebilirler... ufak bir intro buraya bırakıyorum Selamlar... Video: https://youtu.be/NcrWxcL-0po

10. albartos

Bize Her Yer Karavan

Herkese Merhaba, Araç seçimi ve yapım sürecimi anlatmaya devam edeyim. Böylelikle yaşadığımız süreç size de bir ayna görevi görür düşücesindeyim. Bu süreci yaşadıkça gördüğüm hata yapmadan bu süreci atlatmak imkansız. Hele de ilk defa bir işe başlıyorsanız. Ben her ne kadar araç seçerken iyi...

11. albartos

Bize Her Yer Karavan

ben izolasyonu biraz kalın kullandım, (poliüreten köpük+bizofol+izoboz+mdf+ayna) eğer istenirse 190 a kadar bu kısmı düşünebilirsiniz, psa grubu ne veriyor bilmiyorum ama Ford oldukça geniş iç ölçülere sahibp.
  12. albartos

Bize Her Yer Karavan

184

13. albartos

Bize Her Yer Karavan

Yatak minderi tam pencere boşluğuna gelecek sekilde ayarladik, izolasyon üzerine 8mm mdf ve onun üzerinde ayna gelecek, o geldikten sonra net kalan 178 hatta düzelteyim 183 kalacaksekilde dusunuyorum, gayet uzun ben 177 yim bu konuda hem enine hem enine yatabilcez
  14. albartos

Bize Her Yer Karavan

Yalıtım hariç, net ölçü, şimdilik tasarım konusunda yapım aşamasından bir iki görselde ekleyeyim.
  15. albartos

Bize Her Yer Karavan

Tasarım araç seçimi kadar önemli bir mevzu olduğunu düşünüyorum. Uzun zamandır pek çok karavanı gözlemleme şansım oldu. Tasarım hem öldürür hem güldürür. Ben buna inanıyorum. özellikle karavan üreticilerinden gözlemlediğim akıllı ve şaşırtan tasarımlar kullanıyorlar. Mesleğim mühendis olduğu...

16. albartos

Bize Her Yer Karavan

En önemli aşama araç seçimi. Aynı bir binanın temeli gibi dusunebilirsiniz. Bütçeniz önemli. He bütçeye araç var. Kaç kişi oldugunuz da önemli. Eğer 3 kişiden fazlaysaniz camlı minibüs almaniz ruhsatta yazan kişi sayısı için önemli. Yoksa ilave koltuk ekleme projesi yaptirirsiniz. Ben aracimi...
  17. albartos

Bize Her Yer Karavan

Kimsenin moralini bozmak gibi bir amaçım yok, bu da takla atmış bir ford transit hani tartışmak için yazmıyorum araçları kaza yapmak için almıyoruz netice itibari ile fakat icindeki grift yapı çok sizi korkutmasın hepsi farklı ve butik araçlar, herşey gönlünüzce göre olsun.
  18. albartos

Bize Her Yer Karavan

nadirde olsa bu tarz araçları bulmak mümkün, özellikle sigara gibi karlı bir işte kullanılıyorlarsa ben uzun bir periyot aradım dikkatli davrandım şimdilik 4 aydır bir problemim yok.

19. albartos

Bize Her Yer Karavan

araç alımı da karavan hayatı kadar butik bir durum diye düşünüyorum, evet 200 bin bandında da araçlar temizlik ve performanslı araçlardır ama çok dikkatli olunmalı yoksa masraf kalemleri temiz bir araç alımına dayanır. Burda çok dikkatli olunmasını vurgu yapmak isterim.
  20. albartos

Bize Her Yer Karavan

aracın uygunluk belgesini ararken bütün sahiplerine ulaştım, ilk sahibi balıkesirde bir siğara firması ki 3 sene de 60 km yol yapmış, diğer sahibi de 60 binden 72 bine 12 bin km yol yapmış antepte şekerlemeci, üçüncü sahibi pazarcı 8bin km yol yapmış, hepsinden ziyade en önemli test yol da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri