Arama sonuçlarınız

1. asline

Yalıtım Kararsızlığı...

aynı olayı yaptım, 2 cm köpükle, kontro yerine branda ve brandayı esneme, ses yapmasın diye sicim veya tel ile sabitleyin, nem yok, izole güzel, maliyet çok ucuz

2. asline

Gizli Wc+duş

zihni zinir isterseniz var : 1: duş için iyi havalarda kullanacağınız sistem : eğer arka kapı üste açılan cins ise açıp 4 köşesine S kancalarla duş perdesini tutturun, 19 litrelik damacanaya 12V aküden beslenen su pompası daldırıp ucuna takacağınız su hortumunu ise yine açılmış arka kapağın iç...
  3. asline

Korsan Morsan Gezmeye Devam

herşeyden önce hayırlı olsun ve kazasız belasız kullanasınız. Aynısı bende de var ve yaklaşık 5 senedir inanın memnuniyetim fazlası ile sürüyor. Özel hız tutkunu olan ya da yokuşta sana basarım diyenler gidip binek yarış arabası alsın derim, araçta 1.5-2 ton yük taşıma gibi derdiniz varsa da...

4. asline

3 Haftada Vw Transporter Ile Iskandinavya Gezisi

1-Hocam ben şimdiye kadar yurt içinde dolaştım ama bu sene dışarı niyetim var ve genelde plansız çıkmışızdır, yani ne yöne gideceksek ve ne kadar kalacaksak anlık karar veriyoruz. Ama bu anlık karar olayı dışarı çıkış için ne kadar uygun oluyor, yani önceden vize alma olayı anlık karar yüzünden...
  5. asline

Satılık 2001 transporter 2.4 cityvan, Antalya

Satılık 2001 transporter 2.4 cityvan, Antalya

6. asline

Dizel Araç Yasakları

Eğer 2 kişiyseniz kısa şase yeter, bende 2.4 kısa var, arkaya evdeki çift kişilik yatak rahat sığdı, altına ahşap simya yaptım, simya altına kutularla mangak, mutfak eşyası, damacana vs aklınıza ne gelirse..orta koltuğu yatırırsanız bir hacim daha. Arkada yan 2 duvara bol cepli perdeler diktik...

7. asline

Otomobil Ruhsatlı T4'ü Camper A Çevirdikten Sonra

Hangi başlıkta olduğunu hatırlamıyorum ama bazıları trafikte çevrilip kontrolde ceza yemişlerdi bunu hatırladım, benimki de kamyonet diye geçiyor, avantajları belli ama yasal olarak evye duş ve yatak.olayı hem ötv hem trafik cezası olarak ödemenin katlandığını biliyorum. Trafikte polis pek...
  8. asline

100 Watt Lık Güneş Paneli Montajı

sök tak işi sürekli yer değişecekseniz tercih edilmez, aynı yerde birkaç hafta kalacaksanız dahi zaman zaman birkaç kulometre öteye yayan ya da bisikletle gidip ihtiyaçlarınızı almak için ayrılmak hem hırsızlara gün doğuracak hem çocuk ve kedi köpeğe oyuncak olabilecek. Dolayısıyla aracı güneşte...
  9. asline

Dizel Araç Yasakları

Meraklanmayın yaklaşık 3 senedir 2001 WW T4 cityvan ile akdeniz ve ege kıyılarında her çıkışımda 2-3000km yapan biri olarak korkmayın aksine T4 fikrini uygulamaya sokun derim. Hem yakıt tasarrufundan süper avantaj hem kolayına yolda bırakmayan bir araç.

10. asline

Yedigöller'e En Yakın Alışveriş Yeri

T Teşekkürler hepinize, şimdilik ağustos sonyna kadar ege planı yürüyor. Son günlerde karaburun tarafındaydım, harika koylar var ama balık çiftlikleri ve kooperatif şeklinde pekçok site ile cennet koyları öldürmek için elimizden geleni yapmışız ve hızla da devam ediyor yapılan inşaatlara...

11. asline

Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Eğer gezi programınızda İzmir Karaburun olursa internetin çoğu yerde çekmediğini bilin.Hani tv yerine tablet dediniz ya
  12. asline

Ww Hangi Tip Daha Ergonomik?

Arkadaşlar 2001 tdi camlıvan 2.4 var, 3 senedir karavan olarak kullandım, gerek motorun temiz oluşu gerek yakıtın dağ dere tepe gidişte 40krş civarında olmasıyla hiç başka araç düşünemiyordum ama nüfus 3'den 4'e çıkınca ve biraz da karavanı ev gibi olsun diyen aile bireyi de olunca, makul bir...

13. asline

Yedigöller'deki Uzun Kamplar Için Duş Problemi

Çok teşekkürler
  14. asline

Teşekkürler bilgiler için..
  15. asline

Hangi ayda bu, yani temmuz agustosta yine var mı odun ihtiyacı?

16. asline

Yok kardeş 2 lt suyla yapılan işe duş denmez, bazen deniz tuzuyla sabahlamak vücuda iyi gelir ama kaşıntı yapar falan derseniz normal bir duş süreci gerek, tükürükle yüz yıkamaya benzemesin derseniz, heptende komando hayatı yaşamaya gerek yok, damacanayı ise bilirsiniz 2 tekerli pazar arabasına...
  17. asline

Sinek durumları nasıl göl kenarında ve minibüs karavanla göl kenarında her istediğimiz yerde park edebiliyormuyuz? Giriş, geceleme, park vb ücretler bu yaz nasıl bilen var mı?
  18. asline

BİLGİ: İlk defa bu sene duş sistemi koydum. Midapo diye googleda ararsanız çıkar. 12 volt aküden.(ben güneş paneli sisteminden faydalandım) yapacağınız beslemeyle iyi bir su çıkışı var. Su deposu olarak 19 lt su damacanası kullandım ama bu pompa yaklaşık 5-6 dkda suyun 3/4'ünü bitiriyor. Geniş...

19. asline

Acaba (7göller) göl kenarlarına minibüs karavanla girmeye, ateş yakmaya izin veriyorlar mı? Giriş ücretleri bu yaz nasıl bilen var mı?
  20. asline

3 Haftada Vw Transporter Ile Iskandinavya Gezisi

1-Hocam bende fe bir cityvan var. vinyet nedir, bazı ülke girişlerinde almışsınız? 2- wc olayına araçta hangi çözümü buldunuz? 3- tr'den çıkmadan ne tür vize aldınız?ilk gidiş ülkesinin mi yoksa son varış ülkesinin mi vizesini aldınız, kalış sürelerini nasıl ayarladınız? Yani en az ve en fazla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri