Arama sonuçlarınız

1. onurcetin

Freelander 1 Aracina Yükseltme Ki̇ti̇ Yaptiran Oldu Mu Yardiminiza İhti̇yacim Var

Öncelikle iyi günler. Freelander TD4 aracıma bugün 5cm yükseltme kiti yaptık. Aracın arka tekerleri yüzeye çapraz bastı. Denge kollarında ayar yapılacak bir yeri varmı bizim göremediğimiz başına böyle bir durum gelen oldumu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. onurcetin

Grand Vitara Dogru Bir Tercihmidir

otomatik 2.0 benzin lpg modellerinde araca tüpte 50-60bin km yapmış ise subaplar değişmesi gerekiyor. Çelik subap takımı yapılmış araçlara yönel eğer otomatik düşünüyorsan motoruna anahtar değmemiş araçlara yönelme masraf listesini şöyle izah edeyim; enjeksiyon bobini tane 150 4 adet Sibop...
  3. onurcetin

2006 Model 2.0 Grand Vİtara Ma Üst Kapak Yaptırıyorum

evet lpgli 2.0 otomatik 4 kapı modeli

4. onurcetin

2006 Model 2.0 Grand Vİtara Ma Üst Kapak Yaptırıyorum

Öncelikle merhabalar. 2006 model grand vitara aracımda tekleme sorunu yaşıyordum genelde hepsinde yaşanılan gibi, tanıdığım bir ustaya gittim ufak bir denemeler sonra sorun siboptan oldugunu söyledi 2.piston çalışmıyordu. Herneyse kapak söküldü rektefeciye gitti değişen parçalar Takım...
  5. onurcetin

Ilandaki 2006 Grand Vitara 2.0 Jlx-al Hakkında Yardım

Bu aracın aynısı bende de var 4 ay önce aldım. 2.0 otomatik lpg seçim gayet güzel otomobilden bir farkı yok ama bakman gereken önemli şeyler; bu araçlarda cruise kontrol arıza lambası yandıgı zaman çalışmıyor. çoğu usta tüpten dolayı arıza lambası yakıyor desede çoğunlukla o iş öyle olmuyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri