Arama sonuçlarınız

1. E

2006-2011 Grnad Cherokee 3.0crd Wh-wk Kac Lt Yağ Konulur

Simdi ilk bakimi Ankara da yaptirdim jeep ustasi 9.5 lt m9tor alir 0.5 lt de filtre 10 lt koyarsin dedi..Buna istinaden diger bakimlarda hep 10 lt koydurdum..

2. E

Ben simdiye kadar hep 10 lt koydurdum.Arabaya zarar mi verdik acaba? Fazlami koymusuz yarim ltre
  3. E

2006 Wh

2011 ayni kasanin makyajlisi

4. E

2006 Wh

Video: https://youtu.be/y3epCJ9ttJc
  5. E

2006 Wh

Sol alttaki saate dokununca ayarlar geliyor.ayni teyip oldugunu saniyorum bendeki kasa wh saate dokununca altta user clock yaziyor oraya dokununca saat ayarlama kismi geliyor istedigin gibi ayarliyorsun..cd ye falan ihtiyac olmadan

6. E

3.0crd motor wh-wk kasa gc lere kaç lt yag konuluyor..kimi 9.5 diyor kimi 10 11 diyenide duydum..Birde 10-40 yag bunlara daha uygun diyen serviste biliyorum..Net olarak kitapcikta da lt olarak bilgi bulamadim hep 10 lt yag koyduruyorum ama supheye dusmeye basladim..Bilgisi olan arkadaslar...

7. E

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Benim kullanmaya baslamam da bi tanidigin ford transit araci enjektorlerden dolayi arizalanmis teklemeler stop etmeler gaz yememeler v.s. servis enjektorler degisecek demis tavsiye uzerine enjektor temizleyici kullanip kurtarmis hatta gene sordum teyit amacli ise yaradimi diye evet kurtardik...
  8. E

Bu katki meselesi havada kaldi..Bildigi olan soylesede bizlerde ogrensek..Yanlis bisey yapmasak..Tecrube edenler illa ki olmustur zarar gorem fayda goren vardir..Sahsen ben 4 5 kez uzun yola cikarken enjektor temizleyici kullandim ama fayda ya da zarar adina birsey gozlemleyemedim..Ama ileriye...
  9. E

Ne gibi?

10. E

Enjektor temizleyicileri bende merak ediyorum..Uzun yola cikarken hep wurth un katkisini atiyorum ama iyimi kotumu yapiyorum cokta emin degilim..

11. E

Grand Cherokee 3.0 Crd Wh 2011 Yokus Cikarken Gaz Kesme Sorunu

En buyuk sorun bulundugum sehirde jeep servisi olmamasi ozel ya da yetkili servisi yok..En yakini 350 km uzakta ankarada ya da trabzonda..mercedes servisi var ama inlarin cihazlari bizim aracin ariza kodlarini okur mu? Sizden rica etsem aracinizi bi denemeniz mumkunmu dik bir yokusu cok agir...
  12. E

Muavais bey siz ne aralikta aracinizi bakima sokuyorsunuz..Ben yetkili serviste bakim yaptirmiyorum normal filtrelerimi internetten siparis verip mobil1 esp 5 30 yagida yag bayii den alip gidip ozel bir serviste bakim yaptiriyorum..mesela gecen yetkili serviste bi filtre degiseyim dedim sadece...

13. E

Araç 78 bin km de normal gunluk kullanimda zaten hic boyle bir sorun yok ama diyelim dag yolu cikiyorsun yol stebze asfalt degil mecburen iyice yavasliyirsun ayagin surekli gazdaysa sikinti yok ama ayagini gazdan cekince hemen gaz yemiyor araba bi duraksiyor gaza basiyirsun hemen tepki...
  14. E

Peki sorunun ne oldugunu anlamak icin turbo basincini olcmeleri yetiyirmu fazla da kurcalatmak istemiyorum
  15. E

Bildigim kadar sizde de ayni aractan var..Ben aldigimda 50 bindeydi aldigim kisi duzenli servise gitmis cok binmemis ve aldigimda da vardi..bende araca binerken cok acimam ama bakim noktasinda gozum gibi bakarim daha 7bin km yi gecirmedim yag filtre degisiminde.dusunun hava filtresini 3 bin km...

16. E

Merhaba arkadaslar..Grand cheroke 3.0crd 2011 wh kasa aracim dik yokus cikarken nirmal viteste eger surekli gazlamiyor agir agir cikiyorsam ara ara gaz kesiyor gaza basiyorum 1 2 saniye sonra tekrar gaz yiyip devam ediyor bu neden oluyor normal bir durummu acaba anlamadim..ayni seyi arazi...
  17. E

Hayirli olsun aracin goruntusu cok degismis..Bu 2" yukseltleyi biraz anlatabilirmisin aracin konforu yol tutusu cok etkilendimi? Yukeltme icin aracin nelerini degisip oynama yapiyorlar..birde neye mal oldu..tesekkurler..

18. E

2011 Wh 3.0 Crd Araca Off Road Aksesuarlari Yapmak Mantikli Olurmu

Yukseltme isi biraz sikinti gordugum kadariyla..hic bulasabilecegim bir durum degil..jant lar 18 inc ama 17 de uyumlu simdi 17 inc yeni jantlarla offroad lastigi taksak herhangi bir islem yapmadan 2 3 cm yayla falan yukseltme olmuyormu..aracin kendi sistemini ellemeden kaportadaki dis...
  19. E

2011 Wh 3.0 Crd Araca Off Road Aksesuarlari Yapmak Mantikli Olurmu

Wh doye geciyor bendeki kada 2006 da cikanlarla ayni abd yapimi..sanirim wk1 2 degil

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri