Arama sonuçlarınız

1. tugral

Antalya Off Road Ve Motorsporları Kulübü 2. Kış Kampı

Antalya Off Road ve Motorsporları Kulübü olarak düzenlediğimiz 2. Kızlar Sivrisi Kış kampımıza ait videomuz yayında. İyi seyirler;

2. tugral

Antalya Offroad Ve Motorsporları Kulübü Bahar Kampı

Antalya Offroad ve Motorsporları Kulübünün düzenlediği Bahar kampımıza ait görüntülerin bulunduğu videomuz yayında. İyi seyirler dilerim.
  3. tugral

Sazak Koyun'da Çocukla Kamp

Güvenlik önlemi yabani hayvandan ziyade insan hayvanına karşı mevcut. Doğadaki hiçbir hayvan insan odaklı zarar vermeye yönelmez. Sadece insan hayvanından korkuyorum. Bu sebeplede birkaç çeşit korunma önlemimiz oluyor.

4. tugral

Sazak koyuna 4x4 duster rahat gider. Bazı bölümlerde taşların keskin kısımlarına dikkat etmelisiniz sadece. Evet gipsy yana açılır ve freecamping fiber kabuk kullandım. Kendince avantajları ve dezavantajları var ikisininde. Size elimden geldiğince anlatayım; -Fiber Kabuk: Avantaj: -Kolay açılıp...
  5. tugral

Toyota Prado Arıyorum

Toyota Prado 120 arıyorum. 4.0 Benzinli olması, mümkünse fiyatı makul bir araç olursa süper olur. Herkese iyi forumlar dilerim.

6. tugral

Sazak koyunda çocukla kamp nasıl olur?

7. tugral

15 Günlük Doğu Karadeniz Turumuz

Bölüm 2 ve hatta 3 yayınlandı :)
  8. tugral

3.3 Pathfinder Alinirmi

Şanzımanda ötme olmasın özellikle arazi şanzımanından vınlama vs.. gi,bi ses geliyor mu o önemli. Vites geçişlerinde vurma yapıyor mu o önemli. Durduktan sonra yada kalkarken gelen vurma sesi genelde burclardan gelir. Onlar basit arızalar. Birde alacağınız aracın tüm elektrik sistemi faal...
  9. tugral

3.3 Pathfinder Alinirmi

Bu yaz 5.000km'lik tur yaptım. Doğu Karadenizde tekerin asfalta değdiği yerler toprak yollardan azdır. Tık demedi. Yol sonrası rutin bakımları yapıldı günlük biniyorum. Yarın 5000km ilk yola çıkıyoruz deseler sadece yakıt alırım. Alacağın araç temizse kafan rahat olsun...

10. tugral

15 Günlük Doğu Karadeniz Turumuz - 3. Bölüm

Bu yaz ailemle yapmış olduğumuz doğu karadeniz gezimize ait videonun 2. bölümü:

11. tugral

15 Günlük Doğu Karadeniz Turumuz - 2. Bölüm

Herkese merhabalar, Bu yaz ailemle yapmış olduğumuz doğu karadeniz gezimize ait videonun 2. bölümü:
  12. tugral

Pars Team - Bolu Bataklıdere Off Road Gezisi [hd]

Foruma yeni üye oldum. Gezi videomu az önce paylaştım. Sizin videolarınızı da şimdi gördüm. Onca emek verip video çekilmiş, montajlanmış. Bir kişi eline sağlık dememiş 105 bin okuyan kişiden. İlginç bir forum sitesi sanırım :smiley: Yaşayıp görücez... :smiley: Elinize sağlık

13. tugral

15 Günlük Doğu Karadeniz Turumuz

Herkese merhabalar, Bu yaz ailemle yapmış olduğumuz doğu karadeniz gezimize ait videoyu sizlerle paylaşmak isterim. Kısaca gezimden bahsetmem gerekirse; Aslen Artvin'li olmamdan dolayı gezeceğim yerleri çok önceden gözüme kestirmiştim. Bu zamana kadar transit geçtiğim memleketime bu sene biraz...
  14. tugral

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese merhabalar, Adım Osman Tuğral, 83 doğumluyum. Aslen Artvinliyim fakat Antalya'da yaşıyorum. uzun süredir devam ettirdiğim otomobil sporları maceramdan sonra aile yaşantımı da dahil edebileceğim ve otomobilden uzak kalmayacağım bir platform olarak gördüğüm offroad'a sarılmış...
  15. tugral

Pathfinder Kullanıcıları

Herkese merhaba, R50 Pathfinder aracımla bende aranızdayım. Yaklaşık 7 ay oldu aracımı alalı. Offroad üstadları pek beğenmesede bence arazi beceresi gayet yeterli bir araç. Doğu Karadeniz turumdan önce bakımlarını ve eksiklerini tamamladım. (vinç, çadır, invertor vs..) Sümela Manastırından...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri