Arama sonuçlarınız

1. abidinan

Geleneksel 10. Gezenbilir Kış Kampı Tarihi ?

Merhaba arkadaşlar , abostan arkadaşımız gibi bende bu seneki kamp etkinliğinin tarihini merakla bekliyorum. Aracımı da değiştirerek kendime yakışıklı bir LC vx 100 aldım, doğrusu onu birazcık gezdirmek için sabırsızlanıyorum Herkese iyi fünler diliyorum ...

2. abidinan

Land Cruiser Vx100 Bagaj Perdesi

merhaba, bagaj perdesi ilanınız halen geçerlimi , geçerliyse ilgilenebilirim , selamlar
  3. abidinan

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Path dinder aracı off road için yanlış tercih dememin sebebi , ağır ve cüsseli bir araç olmasına rağmen 2,5 dizel ve 4 silindir bir motor yeterli gelmiyor sanırı, benim için kötü bir tecrübe oldu. Motor yapmak durumunda kaldım. O sebeple , bu yüzden de şimdi kendime V8 4700 motorlu bir toyota...

4. abidinan

Ankaradan Satın Alacağım Lc Vx100 Gösrerebileceğim Usta

Şehir dışı kuralına dikkat etmediğim için , geçen perşembe inegöl e gittim. 2004 model makyajlı bir lc vx 100 aldım arkadaşlar. Motor Temiz görünüyor , bir iki tane ufak tefek işi var onlarla uğraşıcam bu günlerde. Koltuk hareketinde sorun var , direksiyon hareketinde, birde koltuk temizliği...
  5. abidinan

Teşekkür ederim bilgi için. Zaten gerek kalmadı ustaya göstermeye. Benim noksan bilgimle bile gözle muayenede arabanın haşatı çıkmış olduğunu gördüm ve almadan döndüm.

6. abidinan

Merhaba arkadaşlar, İsmim abidin , Bütçeme göre Ankarada 2001 model bir LC vx100 buldum ve henüz gaz takılmamış 216000 km de benzinli bir araç. Kısmeyse yarın alışverişi yapacağız. İstanbulda olsa bir usta bulabilirdim fakat ankarayı bilmem , bu siteden üstadlarımızın ankara da aracı...

7. abidinan

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar, İsmim Abidin , istanbul anadolu yakasında yaşıyorum avukatlık mesleğiyle meşkulüm. bende doğayı , gezmeyi sevdiğim için bu siteyi zaman zaman arama motorlarından takip ederek kendime bilgi topluyordum. Bir off-road aracı yapmak istedim , yaklaşık 3 sene önce bu siteden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR