Arama sonuçlarınız

1. BünyaminT

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test (devam)

ceremcem2 arkadaşımızın bilgileri ve açıklamalarının hepsini ve konuyu da baştan sona okuduktan sonra aklımda lifepo4 akülerle ilgili birçok soru yanıt buldu öncelikle teşekkür etmek istiyorum ben de lisede elektronik okumuş kendi bilgisayar şirketini 5 yıl yürütmüş teknoloji aşığı biriyim asıl...

2. BünyaminT

T5 Yüksek Tavan Vb Araç Tasarımı

aracımı aldım biraz yıpranmış olduğundan tamamen elden geçiriyorum içini dışını boyattım tüm elektrik sistemini elden geçirttim navigasyon ön ve arka kamera ve park sensörleri taktırdım tüm kapı fitillerini değiştirdim tavan döşemesini ve koltuk döşemesini yenilettim direksiyonu kaplattım...
  3. BünyaminT

Mini Dev Karavan Taslağı

banyo teknesi katlanır yerine zeminde sabit üstüne bir tahta kapakla olabilir. :smiley: bu tasarım biraz daha zihnimi açtı ww transporter yüksek tavan aracım var boya motor vs bakımlarını tamamlıyorum içini tasarlarken bu tasarımdan da ilham alacağım teşekkür ederim

4. BünyaminT

Mini Dev Karavan Taslağı

çok başarılı bir plan çok beğendim sadece tuvaleti göremedim porta potti mi olacak sabit mi arkadaki beyaz kutu gibi tuvalet kağıdı yanındaki ise porta potti sanırım bir de tuvalet kısmındaki lavabo ile mutfak lavabosu ortak kullanılıyor anladığım kadarı ile pek hijyenik olmaz gibi geldi bana
  5. BünyaminT

t5 yüksek tavan aracımı sonunda aldım uzun süre iç dış ve motoruyla uğraşacağım ve inşallah sorunsuz hale getirdikten sonra planım aşağıdaki tasarımı yapmak arkada enine gözüken yatak gibi fakat t5 enine yatak dar olduğunu biliyorum amacım gündüzde kıvrılarak oturulan yada uzanılabilen sabit...

6. BünyaminT

bu başlığı açan ve bu hayali kuran insan olarak bir sonraki aşamaya yani araç almaya en yakın durumdayım sonunda cesaretimi toplayıp aracımı sattım bir t5 transporter yüksek tavan almak için anlaştık önümüzfeki hafta inşallah işlemleri halledeceğiz sonrasında boya kaporta ve bakım işlemleri...

7. BünyaminT

bu kadar uzun zaman sonra cevaplıyorum kusura bakmayın evet o tarihlerde gürcistanda olabilirim karadeniz turunda uğramıştık Gürcistana
  8. BünyaminT

Karavan Rotası Hakkında Yardım Lütfen

Teşekkür ederim listeye ekliyorum
  9. BünyaminT

Karavan Rotası Hakkında Yardım Lütfen

Uzun zamandır karavan yapma hayalimde net bir adım atmış bulunmaktayım Temmuz ayında 14 gün bir arkadaşımla 2 karavan kiraladık Böylece karavan hayatını tam deneyimleme ve net karar verme şandını yakalayacağız Ege turu düşünüyoruz 14 gün sürecek gezimizde tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz...

10. BünyaminT

izlemez olurmuyum çok güzel olmuş karavanınız siz de çok güzelsiniz inşallah biz de sizin gibi yollarda ve gezmelerde oluruz.

11. BünyaminT

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Teşekkür ederim bu giriş kartı çıkardığımız gün mü geçerli yani bugün çıktı aldım ama pazar günü fuara gideceğim sorun olur mu
  12. BünyaminT

yok kesinlikle söyledikleriniz benim için çok önemli teşekkür ederim hepsini dikkate alıyorum su deposu için aracın altını düşündüm eğer araç altı depolar için uygun değilse tasarımı ona göre değiştireceğim tabi aracı görmediğim için ne kadar depo alta yerleştirilir bilmiyorum kanepelerin altı...

13. BünyaminT

BU TASARIMI ZATEN TOPAZDAN ESİNLENEREK YAPMIŞTIM TOPAZA SIĞAN TASARIM ÜZERİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER TABİ ARAÇ GİRİŞİ TAM TERSTE ÖYLE DÜŞÜNÜN
  14. BünyaminT

benim düşündüğüm 3 tasarım şekli aşağıdakiler hem daha geniş alan hem kullanışlılık açısından ---yukarıdakilerde gördüğüm tasarımlar benim yaptığım tarasımın bu araca uyabileceğini gösteriyor
  15. BünyaminT

topaz tasarımı güzel fakat arkada tam banyo yerine bir alttaki tasarım bence daha geniş alan yaratır

16. BünyaminT

Bahsedilen ege karavan yapımı tasarım bu galiba fakat tasarımda yukarıdan çıkan yatak bana göre değil tavanla arada 25-30 cm kalan dar bir yatak yerine yatak olabilen bir kanepe bence daha iyi
  17. BünyaminT

teşekkür ederim bu planlar zaten sizlerin karavanlarından esinlenilerek kendi düşüncelerimi kattığım planlar ikili koltuğun dönebilmesi mükemmel bir düşünce mehmet bey buralardaysa ya da sitede konusu resmi varsa planları görmek veya ege karavana uğramak isterim
  18. BünyaminT

son yaptığım ölçülü olanı nasıl yapmışsam sadece boş saha olarak yüklemişim ilginç olan bilgisayardaki de boş saha olarak kalmış ama diger planı yüklemeyi başardım Bünyamin T. | 3D Warehouse

19. BünyaminT

https://3dwarehouse.sketchup.com/user/f569ce8b-ec42-4dc4-a5d9-76e437102b1b/B%C3%BCnyamin-T?nav=mo...

https://3dwarehouse.sketchup.com/user/f569ce8b-ec42-4dc4-a5d9-76e437102b1b/B%C3%BCnyamin-T?nav=models
  20. BünyaminT

şu an için başaramadım Sketchup Warehouse’a yüklemeyi ama en kısa sürede yükleyeceğim bu işin uzmanları sizsiniz görüşleriniz benim için çok önemli

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri