Arama sonuçlarınız

1. utk_trn

Bizim 4x4 L300

Emeğinize sağlık araç çok güzel görünüyor keşke Türkiyemizede böyle çarpı dört panelvanlar gelebilmiş olsa :weary:

2. utk_trn

Egeoffroad 24/25 Kasım 2018 Ovacık Kamplı Offroad Etkinlik Programı

Merhaba facebook kullanmıyorum bulusma yerleri vb bilgilendirmeyi burdanda yapsanız süper olur ege offroad instagram sayfası gördüm ama etkin değil gibiydi
  3. utk_trn

Salda Kış Kampı

Otostop zor, özellikle antalyada yolundan salda istikametine dönen yol oldukca sakin fakat yeşilova dolmuşları saat başı geçiyor diye hatırlıyorum. Akyaka-Akbük vb yerlerden birini denetin isterseniz ilk kamp cok zorlayıcı olursa arkadasınızın hevesi kaçabilir eşimle ilk kampımızda yıldırım...

4. utk_trn

Salda Kış Kampı

Yeşilova- Salda beldelerinde soba yanmaya başlayalı 1 ay oluyor sağlam uyku tulumu orta iyi seviyede bir çadır olmadan gitmemenizi tavsiye ederim 1300 m soğugu sağlam olur. Konaklama kısmın cogu kisinin tercih ettigi halk plajlarının dışında, Kayadibi köyü yada Salda beldesinden gecerek...
  5. utk_trn

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

Bir solukta okudum emeginize sağlık yürüdügü günleri görmek çok zamanınızı almaz umarım takipteyim

6. utk_trn

Urla / Çeşme Yarımada Off Road

Yağmur çamur başlamadan bir tanışsak izmir olarak, sezonda neler yapabiliriz öncülük edip rota göstericek tavsiye vericek kimseler yok mudur ?

7. utk_trn

İzmir Bornova Ay Yıldız Offroad Team

Merhaba güzelbahce tarafındayım 5321659450 gruba ekleyebilirsiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35