Arama sonuçlarınız

1. durango5900

50.000 Tl. Butceye Hangisi? Defender/cruiser/pajero/patrol/discovery/touareg

kia ve hyundailerle en fazla pikniğe gidersiniz bilginize... ama donanımları ve uzun yol becerileri iyidir..

2. durango5900

Anladım.. o zaman hyundai tuscon 150 bg lik bakmanı tavsiye ederim, ben kullandım keyifli bir araç.. hem dizel hem donanımlı bir araç.. satarkende sıkıntı çekmezsin, eşinizde rahat kullanır (sorentoya nazaran daha az yakar) örn : 2010 Hyundai Tucson 2.0 CRDi 61.999 TL Sahibinden satılık ikinci...
  3. durango5900

l200 le ilgili çok bilgim yok, alınca bol bol yaz ki tecrübelerinden faydalanalım.. İçine de hangisi sinerse onu al.. Vur gitsin çok zorlama.. Hepsinin eksisi var sonuçta.. Biz sadece tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Şimdiden hayırlı olsun..

4. durango5900

Merhaba, discofreak güzel söylemiş +++ Dilersen kendi araştırmam ve deneyimlerinden yola çıkarak yaptığım sıralama şu şekilde (50000 bütçe için) anlatayım; 1. amaç sadece off road ise; *HILUX (1998) - 4*4 (ben tek kabin severim ama çiftleri aile için olabilir) kitleri ve parçalarıda var ve...
  5. durango5900

bu nasıl bir durango ilginnnç

2 soru; 1. kit almak istemezsek Türkiye de kim yapar? 2. Kaça patlar? Saygılar..

6. durango5900

Durango Ustasi & Tecrubelİsİ Araniyor

Arkadaşlar bu arada iki tane ustayla tanıştım, 1. Ankara'dan 4-5 sene önce İstanbul'a taşınmış bir usta var ; DADALOĞLU - Şenol Usta 2. İzmir Best Servis - Muzaffer Usta İkisi de inanılmaz iyi niyetli ve yardımsever ustalar, telefondan bana anlatmadığı şey kalmadı.. Hususi tanışmak ve bilgi...

7. durango5900

Temmuz ayında test ettim, 60 kuruş yaktı İstanbul-Ankara otobanda sabit 90-100 km/saat Ankara içi hiç hesaplamadım. Az km yaptığım için 150 tl yakıt 2 haftasonumu geçiriyor..
  8. durango5900

Merhabalar, Mys yi bilmiyordum, öğrenmiş oldum gidip tanışayım.. Tuna Garaj, Şeref Oto, Aydın Akgün, HMC, Jeep Life benim bildiklerim ve hepside gerçekten elinden geleni yapan iyi niyetli insanlar.. Ben Sermet Usta'yla başladım, aracı sorunsuz teslim etti. Allah razı olsun.. Bir tek sol...
  9. durango5900

son durumda, 1. sol ön rot ayarım bozuk (tam yapamadık-Sermet Usta (Tuna Garaj) sağolsun uğraştı, şaseciye götürdük sıkıntı yok böyle devam edebilirsin dedi ama sol ön biraz yatık), 2. mevsim geçişlerinin olduğu dönemlerde haftada bir (son 1,5 aydır) yolda giderken (benzinde) stop ediyor...

10. durango5900

Arkadaşlar Ankara'dan Merhabalar, 1998-2000 Dodge Durango konusunda tecrübelerimizi, problemlerimizi ve alışveriş yapabileceğimiz yerleri paylaşabilmek için hepinizin fikirlerini bekliyorum.. Saygılarımla..

11. durango5900

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Arkadaşlar Merhaba, Ankara'dan sevgiler ve saygılar..
  12. durango5900

Selam, 1998 Dodge Durango 5.9 sahibiyim, üzerinde superchips yazılımı var, araç kupadan...

Selam, 1998 Dodge Durango 5.9 sahibiyim, üzerinde superchips yazılımı var, araç kupadan yükseltilmiş.. Ankara'dayım..

13. durango5900

Ankara 4x4 Federal Motor Arif Usta

dodge durango 5.9 bakıyormusunuz? rot ayarı bozuk, mevsim geçişlerinin olduğu dönemlerde sık sık yolda giderken (benzinde) stop ediyor, stop ettikten sonra çalışmıyor. marş basıyor ama çalışmıyor. üzerinde superchips marka chip var. tekrar kurulum yapınca çalışıyor. Beyinde veya elektrikte...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri