Arama sonuçlarınız

1. K

Karavan Yapımı için En Uygun Araçlar; Ölçüler ve Teknik Veriler

Şu bölüme 2019 man tge ile bende katkı yapayım. Araç bildiğimiz crafter, doğuş oto extra uzun yüksek tavanlı crafter getirmediği için mecburen man tge alındı. Panelvanın yük bölümünün ölçüleri; Tabanda genişlik 184cm, tabandan uzunluk 488cm, yükseklik 220cm. Yan koruma döşemeleri çıkartılırsa...

2. K

Karavan Dönüşümü - Isı Yalıtımı

Sentetik kauçuk ve işlenmiş doğal kauçuk masum değildir, üretiminde katkı maddesi olarak polisiklik aromatik hidrokarbon kullanılan kauçuk ürünler uzun vadede ağır kanserojendir. Bunu iç mekanda kullanmak uzun vadede aşırı risklidir. Kullanacağınız ürünü çok çok iyi araştırın. İçeriği net olarak...
  3. K

Karavanimin Onarimi Aşamasinda Yardim Ve Önerİlerİnİz

Yat, tekne üretiminde kullanılan seykoc 5083 aliminyum alaşım serisi tam sizlik en 3 metre boy 3-4-5-6-7-8 metre. İnternetten fabrika telefonunu bulup bölgenizin bayisine ulaşabilirsiniz.

4. K

Ocak ve Şohben ve Hatta Buzdolabı İçin LPG Tankı?

En düşük ayar: 30gr/saat (0,054litre/saat*) En yüksek ayar: 275gr/saat (0,5litre/saat*) * 1 litre lpg (%25propan %75bütan) 24 derece sıcaklık ve deniz seviyesinde 547gramdır.
  5. K

Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

Ben 2010 veya 2011 de bunun aynısını sinbo marka olarak koçtaş'dan almıştım. Fiyatıda hatırladığım kadarıyla bayağı ucuzdu. Belki hala satılıyordur, lazımsa araştırın.

6. K

Yerlİ Çekme Karavanlarimiz...

Selamlar, Sınıflandırma şu şekilde; 750kg ve altı o1. 750kg-3500kg arası o2. o1 sınıfı karavanın yürür toplam ağırlığı en fazla 750kg olmalı. %9' fazlalığa kadar müsade ederler. Hiç öyle yolda kontrol olmuyor diye düşünmeyin. Bölge trafik önlerinde ki çevirmelerine denk gelirseniz artık oralarda...

7. K

Çekme Karavan Için Kamping Dışı Kamp Alanları

Selamlar, işlerimin yoğunluğundan uzun bir süredir buraya gelemiyordum. Dün akşam bu mesajınızı gördüm bugün tanıdıklar vasıtasıyla bu yol kapatma olayını araştırdım. İskele telekomda işim vardı telekoma gidince yanındaki polis karakolunda tanıdıklara sorayım dedim, yolu kapatma hakkında iskele...
  8. K

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

Eğer benim daha önce firmadaki araçlara yaptırdığım tse 360a tabi "seri tadilat tip onay belgesi"nden bahsediyorsanız. Prosedürler aynı ise "seri tadilat tip onay belgesi" ni aracını yaptıracak şahıs değil tadilatı yapacak firmanın alması gerekli.
  9. K

Monte/demonte Olabilen Portatif Isı Şemsiyesi Arayışı Hk.

Selamlar, bunların 2 metre 7,5kw olanlarından bende var. 12kg lık tüp ortalama 15 saat dayanıyor. Kampa bol bol tüp götürmeniz gerekli.

10. K

Selamlar, Aşağıdaki haritada yerini işaretledim. Eski Nebioğlunun arka tarafları oluyor. Haritadan giriş yolunu görebilirsiniz. Yanlız önce karavansız gidip keşif yapın. Karavanınıza yol uygun olmayabilir. Kışın olmazsada yazın mutlaka deneyin. Ben yazın adayolu ile limantepe arasındaki...

11. K

1. Çeşmealtı limanının (gece pazarının) yanındaki büyük otopark. (Tuvaletiniz kasetliyse kaseti pazaryeri tuvaletine boşaltırsınız suyu ordan yada 100metre ilerdeki camiden alırsınız.) 2. Adayolunda ki kamelyalı parkın dibi. (Tuvaletiniz kasetliyse kumdenizinin tuvaletlerine boşaltırsınız.) 3...
  12. K

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Biraz fiyattan, biraz iç dizaynından dolayı. Öneriniz için teşekkür ederim. Evde içişleri bakanıyla bol bol her yönüyle değerlendiriyoruz. Bulduğumuz/gördüğümüz her çeşit karavanın içini geziyoruz, sahiplerinden bilgi alıyoruz. Yılbaşından sonra bir karara varacağız.

13. K

Selamlar, karavan benim değil zaten. Çocukluk arkadaşımın, kardeş gibiyizdir. Kendisi uluslararası nakliyatçı, bunu da üç ay önce Slovenya' dan aldı getirdi. Bende karavan alma aşamasındayım. Öyle denemek için taktım aracıma götürdüm. Sonuçta çekme karavandan vazgeçtim. Tercihim motocaravan veya...
  14. K

Adria adora 5,93 modeli. Bu karavanda ailem ile iki günümü geçirdim. En büyük sorunu boyut. Ben İzmir'in Urla ilçesi İskele mevkiinde oturuyorum. Karavanı aracıma takıp gittiğim yer ise Karaburun. Kendi aracımla toplam boyu 13 metre genişliği 2,5 metre olan bir araç ile geliş/gidiş yollarda...
  15. K

Karavan çekmek gerçekten zor bir işmiş. Hiç öyle dışardan bakıldığı gibi değilmiş. Daha önceden 4metre tekne römorku çekme tecrübem çok olmasına rağmen bugün deneyimlediğime göre arkanızda toplam uzunluğu 8metre genişliği 2,5metre bir kütleyle yol almak cidden zor. Araçla beraber 13metre uzunluk...

16. K

Motokaravanini Kendİ Yapmak İsteyenler İçİn Güzel Bİr Web Sİtesİ

Şarj cihazı uygunsa giriş 12/24/36/48/.... farketmez, çıkışında da gelen toplam gücü akü grubunun tipine göre 12-14 yada 24-26 volta bölüp akülere gönderir. Volt ne kadar yüksek olursa şarj aletine gelen gücün kaybıda o denli az olur.
  17. K

Tanışma Bölümü (Karavan)

Herkese Selam. İsmim Kartal, yaş 43 aranıza İzmir/Urla'dan katılıyorum. Yeni kayıt olmama rağmen, senelerdir iyi bir okuyucu olarak zaten buradaydım. Bende yakında çekme karavanı olanlar kervanına katılacağım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR