Arama sonuçlarınız

1. hayri63

Kamp Yapmak Serbest Mi ?

yaklaşık olarak 2 ay önce kamp yapmaya başladım.Şile,yalova,çınarcık,teşvikiye gibi yerlerde hafta içi ve hafta sonu kamp yaptım.Kamp attığım yerler içersinde tesis de vardı ama daha çok kontrolsüz bölgelerde kamp yaptım.sadece bir kez jandarmaya denk geldim,o bana baktı ben ona geçti gitti...

2. hayri63

Kamp Yerlerinde Güvenlik Çözümleri?

Kamp yapacağınız yer,ne çok kalabalık olacak ne de çok tenha.Mümkün olduğunca aile olan yerleri tercih edin.Gerçi kamp yapan insanların içersinde bu güne kadar kötü niyetli kişilerle karşılaşmadım,umarım bundan sonra da karşılaşmam.Değerli eşyalarınızı mümkün olduğu kadar çadır içersinde veya...
  3. hayri63

Kamp Yerleri

Merhaba Arkadaşlar; Ailem ile birlikte,Lapseki,Çanakkale merkez,Ezine,Ayvacık,Akçay,Burhaniye,Gömeç,Ayvalık taraflarında kamp yapabileceğimiz bir yer arıyorum.Belirtmiş olduğum beldelerde ikişer gün çadır kurup konaklama yapacağız. Bu güzergah üzerinde nerelerde çadır...

4. hayri63

(istanbul) Toplu Taşımayla Ulaşılabilir Kamp Alanı Arıyoruz

Toplu ulaşım ile çok zor,ayrıca kimse birbirini tanımıyor,sıkıntı verir.Az kişi ve herkes kendi aracıyla olursa zevkli olur.
  5. hayri63

(istanbul) Toplu Taşımayla Ulaşılabilir Kamp Alanı Arıyoruz

merhaba;kış aylarında araçsız kamp yapmak zor iş.Toplu taşıma ile en yakın şile yolu üzerinde kamp atabileceğiniz yerler var.Fakat toplu taşımadan sonra biraz yol yürümeniz gerekiyor.İnternetten "gülay'ın yeri" diyerek arama yaparsanız bulursunuz.Burada tesisin etrafında kamp...

6. hayri63

Istanbul Pendik Ve Civarı Yürüyüş Arkadaşı Arıyorum

iyi günler, hafta içi veya hafta sonu yürüyüş veya kamp etkinliği için bir grup oluşturabiliriz.Ben Anadolu yakası küçükyalı da oturuyorum.

7. hayri63

Ankara'da Kamp Ekibi

aynen size katılıyorum.
  8. hayri63

30-31 Ağustos Pürenli Yaylası

merhaba; yukarıdaki yazı da bahsi geçen yerlere gitmedim.Ancak sana üç tane yer tavsiye edebilirim.Yalova çınarcık ilçesine bağlı olarak; 1-erikli şelalesi: elektrik,su,wc mevcut.çınarcıktan yaklaşık 6-7 km mesafede 2-Dipsiz göl: erikli şelalesinden yaklaşık 1,5-2 km ileride.Burada...
  9. hayri63

Delmece Yaylası

Delmece yaylası;yalova nın çınarcık ilçesine bağlı olup çınarcığa yaklaşık 7-8 km mesafede dir.İster açık alanda,ister orman içinde istediğiniz gibi kamp atabilirsiniz.(Rüzgar ve yağmurdan korunmak için orman içi ağaç altları daha uygun).Burada herhengi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.Yol un...

10. hayri63

Büyükyayla Göleti Hk.

iyi günler harita üzerinden google earth den resmini gönderiyorum.Ancak çevredeki tesisler in varlığı açısından internet üzerinden sıkı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim.Daha önce oraya gitmediğim için tam olarak aydınlatamayacağım.

11. hayri63

Ücretsiz Kamp Yeri Arıyorum

Aradığınız özellikteki yerler ücretli olur.En fazla gecelik kişi başı 15 tl den 25 tl ye kadar.Şile tarafları uygun.
  12. hayri63

Erikli Şelalesi

erikli den bir gece

13. hayri63

Şelale Kamp Yeri

erikli şelalesi
  14. hayri63

Erikli Şelalesi

Size tavsiyem erikli şelalesi kamp yerine hafta içi gitmeniz.Hafta sonları aşırı kalabalık oluyor.
  15. hayri63

Hafta Sonu Yürüyüşü

polonezköy

16. hayri63

Polonezköy Yürüyüş Parkuru

POLONEZKÖY YÜRÜYÜŞ PARKURU
  17. hayri63

Hamak Ile Ormanda Kamp Yapmak?

bana kalırsa çadır mutlaka bulundur.2-3 kilo ağırlık seni çok şeylerden koruyacaktır.Hava şartlarını göz önünde bulundurmalısın
  18. hayri63

Sahil Yürüyüşü

sahil boyunca küçükyalı dan cevizli ye kadar yaklaşık 11 km.

19. hayri63

Aydos Ormani-2

hafta sonu doğa yürüyüşü
  20. hayri63

Aydos Ormani

İstanbul Anadolu yakası kartal'a yaklaşık 11 km mesafede bulunan aydos ormanı doğa yürüyüşleri için ideal bir yer.İki nolu kapıdan girdiğiniz zaman kısa bir asfalt yol da ilerliyorsunuz,sonrası sağa ve sola patika yollarla ayrılmış bir çok yürüyüş alanları bulunmaktadır.Daha ileri de yaklaşık 5...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri