Arama sonuçlarınız

1. honour16

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Arkadaşlar, Aradığım evi buldum. İlandaki karavanı 50.000 TL'ye vereceğim. İlana yazmıyorum bu fiyatı. Buradakilerden almak isteyen olur ise bana mesaj atarken gezenbilirden gördüm diye belirtsin lütfen. Full Caretta Uncle SON İNDİRİM Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 735813982

2. honour16

Satılık Çekme 750 Karavan Arıyorum

Merhaba. Düşünürseniz karavanım satılıktır. Full Caretta Uncle SON İNDİRİM Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 735813982
  3. honour16

Yerlİ Çekme Karavanlarimiz...

Ben tüm yan camları çıkarttırdım, mutfak camını büyüttüm ve öne cam yaptırdım. sanırım cam ağırlığından biraz hafifletmişimdir karavanı. ayrıca soğuk yalıtımı da artmış oldu, zira ranza önündeki camlar yok artık. ayrıca oturma grubunun oradaki camlar da yok, sadece önde cam var. 7-8 C de yorgan...

4. honour16

Satılık Caretta Uncle (donanımlı)

Tekrar merhaba. İlanım günceldir. fiyatı en son 55.000 TL'ye indirdim. aradığım evi bulduğum için fiyatta güzel bir indirim yaptım arkadaşlar... Selamlar.
  5. honour16

Satılık Caretta Uncle (donanımlı)

Merhaba. Yaş 40 oldu, evimiz yok ama karavanımız var :) Ev almam gerekli ve peşinatı tamamlamam gerekiyor. bu sebeple, standart modelden farklı tasarlattığım ve gerekli aksesuarlarla donattığım karavanımı satıyorum. 65.000 TL'den 58.000 TL ye indirdim. 55.000 TL veren oldu vermedim. Buraya...

6. honour16

Seat Leon 1.2 Tsi̇ Motorlu Araç İle Çekme Karavan

Merhaba. Yeni peugeot 3008 1.2 benzinli aracımla (130 bg - 220 nwmt tork idi sanırım) caretta uncle karavanımı (içindekilerle 850 kilo olmuştur) çekiyorum. Bursa merkezden keles kocayaylaya çıkarıyorum. gidişte 11 lt/100 km yakıt yakıyorum. yolda genelde hızımı koruduğum için pek yavaşlama...

7. honour16

Yan Tente Arayanlara

Merhaba. Karavanıma delinerek monte edilmesini istemiyorum. Caretta Uncle çekme karavanım mevcut ve bu karavanın duvar birleşim yerinde kornişe benzeyen oluklar var. bu oluklardan geçirerek monte etmek istiyorum. buna göre bir tasarımınız var mı?
  8. honour16

Satılık Arpenaz 4.1 Family Çadır

Çadır satılmıştır. teşekkürler.
  9. honour16

Araç İçi Buzdolabı

Merhaba. başka bir postta belirtmiştim. bu sistemi iade ettim. Fuardaki teşhir ürünü almıştım ve yeni gelecek partiden sıfır ürünü bana vereceklerdi ancak ithalatta sıkıntılar yaşanmış ve gecikiyor. ben de riske girmeyip iade ettim. klasik güneş paneli + jel akü sistemine dönüyorum.

10. honour16

Çekme Karavan Hakkında Aklımdaki Sorular

Bu sistemi deneyimleyemeyeceğim zira ithalatçı firmada problem oldu ve ithalatı yapamıyor. ben de esnek panel + jel akü kombinasyonuna dönmek durumunda kaldım.

11. honour16

Araç İçi Buzdolabı

220 le 4 saatte şarj oluyor. lityum iyon olduğu için sonuna kadar kullanılabilir. güneş enerjisi ile desteklendiği taktirde (min 100W) gündüz vakti sıkıntı yaşanmaz sanırım. Ben sadece 12V buzdolabı kullanacağım. 40W panel gündüzleri şarj edecek. bakalım yetecek mi yetmeyecek mi 2 gün bana...
  12. honour16

Araç İçi Buzdolabı

Haklısınız, ülkelere göre değişiklik gösteriyor alet.

13. honour16

Araç İçi Buzdolabı

Sayın ince, 220 lik bir ihtiyacım yok. en fazla laptop şarj ederim sanırım ancak ona da 12V şarj aleti bulursam gerek kalmayacak.
  14. honour16

Araç İçi Buzdolabı

Merhaba. yanında 40W lık (yine ufak ve taşınabilir olması için) bir panel aldım alüminyum çerçeveli. Katlanır değil. Güneşin pozisyonuna göre yerini değiştireceğim sürekli panelin. Tam dolu kampa gidip 40W ile de destekleyince sanırım 2 gün beni idare edecek gibi görünüyor. Karavanımın...
  15. honour16

Araç İçi Buzdolabı

Merhaba, Merhaba. Fuardaki o ürünü aldım ben de zaten. Bu tarz ürünlerin genel üreticisi çin. Üstünde avrupa marka basılmış olsa bile... Fiyat yüksek biliyorum. Ancak benim ihtiyacım hafif ve ufak bir enerji kaynağıydı. Bu sebeple tercih ettim. enerji giriş ve çıkış seçenekerinin fazla olması...

16. honour16

Araç İçi Buzdolabı

İşte ben de bu sebeple tam olarak Kleo portacool 35C üstten açılır 12V buzdolabı ve ufak ve taşınabilir lityum iyon bir akü aldım. Buzdolabım arabadan ve bu aküden sajr olabiliyor. Aküm de 220'den, arabadan ve güneş panelinden şarj olabiliyor... 2 günlük idare edecek diye düşünüyorum beni...
  17. honour16

Teşekkür ederim. Henüz teslim almadım. Standart modelden farklı olacak camları. üretimde şu an...

Teşekkür ederim. Henüz teslim almadım. Standart modelden farklı olacak camları. üretimde şu an. sanırım Mart 20-25 gibi teslim alacağım. Carpento yurt dışına da ihraç ediyor, şimdi sezon da açılıyor. çok gecikmeden siparişini ver bence. hem fiyat artar hem de teslim süresi uzar.
  18. honour16

Carpento 360 Hakkında

Ben de webasto (2binlik) için 2700 TL fiyat aldım, daha da birşeyler yapabiliriz fuar sonrası görüşelim dediler. bu noktada Dai*Shava için 3500 çok fazla olmuş. 220 buzdolabı yerine 12V buzdolabı düşünün bence, kleo portacool 35C Fuarda Güven enerji standından 1500 TL'ye vardı. normalde 1750 TL...

19. honour16

Üstad selam. Ben uncle aldım. Size de Carpento öneririm. Fuarda da gördüm. çok güzel olmuş.

Üstad selam. Ben uncle aldım. Size de Carpento öneririm. Fuarda da gördüm. çok güzel olmuş.
  20. honour16

Carpento 360 Hakkında

:) Gören görmüştür sileyim dedim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence