Arama sonuçlarınız

1. mrt.ont

Karavanist İstanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 2-13 Nisan 2021

Davetiye için teşekkür ederiz. acaba 4 nisan pazar günü fuar alanı açık olacak mı bilgisi olan var mı ?

2. mrt.ont

Bu Karavanda Bİr Şeyler Ters..

Ben artık kendilerini takip bile etmiyorum. Benim için dolandırıcıdan başka birşey değiller. Fakat geçenlerde tuzladaki üretim yerlerinin önünden geçtim taşınmışlar sanırım. Harabeye dönmüş eski üretim yerleri
  3. mrt.ont

son konuşulan mağduriyetlerden sonra herhangi iyi bir haber duymadım.

4. mrt.ont

Selamlar. Bi kaç zamandır siteye vakit ayıramıyordum mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Ben...

Selamlar. Bi kaç zamandır siteye vakit ayıramıyordum mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Ben geçen sene bir motokaravan aldım. 1 sene kullandım. Şimdi düğün hazırlıkları için satılığa çıkarttım :) düğünden sonra bir tane daha alacağım.
  5. mrt.ont

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Antalyadaki fuar için davetiye alabiliyor muyuz ?

6. mrt.ont

bende size bunu soracaktım. Fakat sonradan mağdur olmuşsunuz sizde. Çok geçmiş olsun gündoğdu karavan maalesef gerçekten çok kötü. Mağduriyetinizin giderilmesi dileklerimle iyi günler.

7. mrt.ont

çok geçmiş olsun. İnşallah elde edilen sonuç hayırlı olur. Benimde verilmiş sadakam varmış ki en başından vazgeçtim. Selamlar
  8. mrt.ont

Türkiye’de Üretilen Çekme Karavanlar

Selamlar merhaba Konuda bahsetmiş olduğunuz firmaların karavanlarını kullanmadım zamanında bende çekme karavan düşünüyordum ama bu işin içinde olan tanıdıklarım pek tavsiye etmedi bende şartlarımı zorladım motokaravan aldım. Bu sebepten dolayı üzgünüm ki size yardımcı olamayacağım. Mutlu günler
  9. mrt.ont

Teşekkür ederim

10. mrt.ont

Ben çekme karavan düşünüyordum ama motokaravan kısmet oldu. Ben kullanmadım üstadım

11. mrt.ont

Teşekkür ederim. Dediğim gibi işçiliklerine hiç bir sözüm yok. Belki çok iyilerdir. Ama ben hiç bir yakınıma dostuma arkadaşlarıma tavsiye etmiyorum elimden geldiğince. Sağlıcakla..
  12. mrt.ont

Selamlar Mesajınızı yeni gördüm anca cevap verdim. Bağışlayın. Aslında konu uzun. Kısaca özet geçmek gerekirse söz verdikleri fiyat konusunda sözlerinde durmadılar. Olayı netleştirmek için aradığımda telefonlarıma çıkmadılar ama başka numaradan arayınca açtılar. Yaklaşık 1 ay kadar oyaladılar...

13. mrt.ont

Ben mavera için değil leyli 2.40 için iletişime geçmiştim. Kendisi beni maalesef madur etti. İşçiliklerine bişey diyemicem çünkü bilmiyorum ama iş ahlakı olarak sınıfta kaldırlar. İyi ki almamışım İyi günler
  14. mrt.ont

merhaba leyli 2.40 modelini düşünüyorum. evet gidip yerinde inceledim. benim ilk karavanım olacağı için büyük bir şey istemedim. o yüzden bu modelin bana yeteceğini düşünüyorum. bu model hakkında öğrenmek istediğiniz bir şey var ise yardımcı olabilirim.
  15. mrt.ont

Bülent Bey merhabalar; Tanıtımınız için teşekkürler. Fuarda karavanlarınızı gezdik baktık kendimizce yorumlarda bulunduk. Ben yeni bir karavan almak isteyen biri olarak genelde karavan fiyatları bütçemin çok üzerinizde sizin ve diğerlerinin. Öğrenmek istediğim şu, sizce bu yüksek fiyatlar...

16. mrt.ont

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Sorun olmuyor girebilirsiniz bende fuara gideceğim günden yaklaşık 1 hafta önce almıştım biletimi
  17. mrt.ont

Cnr Camp & Caravan Istanbul 2019 Fuarı İzlenimleri

Merhabalar; 25.02.2019 pazartesi günü bahsi geçen fuarda idim. Genel olarak fuar ilgi çekiciydi. Motokaravanların otomasyon sistemi kullanılanları vardı. Bazıları kaliteliydi de. Yiğidi öldür hakkını yeme. Fuarı genel olarak beğendim. Fakat fuarın en üzücü noktası faiş fiyatlardı. Bilmiyorum...
  18. mrt.ont

Çekme Karavan Ve Ruhsat

tabi ki belirli bir bütçem var ve ilk olacağı için çok pahalı birşey düşünmüyorum. Yarın fuarda olacağımı belirtmiştim fikirler alıp kararımı vereceğim. Ben yaşayacağım ve ben gezeceğim için başkalarının yorumlarından çok benim istediklerim önmli tabi ki. Verdiğiniz her fikir her tecrübe benim...

19. mrt.ont

Geleneksel 10. Gezenbilir Kış Kampı Tarihi ?

2019 kampını bende bekliyorum. Takipteyim. İyi günler
  20. mrt.ont

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu

Selamlar Kampınız eğlenceli geçmiş gibi gözüküyor. 2019 kamp tarihi belli olunca bende katılmak isterim aranıza. Herkese mutlu kamplar. Görüşmek üzere

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri