Arama sonuçlarınız

1. B

Wj Için Bursa’da Usta Tavsiyesi

Cevap için teşekkürler, Bursa’daki araç satılmış, İstanbul’da ki araç çok uzun süredir satılık, ancak bu donanımda bu fiyatta uzun süre satılamamış olması beni biraz düşündürdü doğrusu, muhtemel biraz yıpranmış veya başka sıkıntısı var diye biraz önyargılı bir düşünce ile, birazda iş...

2. B

evet, Bursadaki araç resimlerde iyi görünüyor diğeri biraz daha yıpranmış gibi, gidip görmekte fayda var, yoksa GC binmek bu kış kısmet olmayacak gibi ,sezon yaklaştıkça fiyatlar yükselir diyorlar, yardımınız ve desteğiniz için teşekkürler umarım müsait bir zamanda görüşmek kısmet olur, başka...

3. B

evet ben de aynı fikirdeyim, ancak bir iki kez sahibinden standart araç bulsam da; LPG +yükseltme+lastik jant+ vinç + dodik +sis lambaları vs gibi olmasını istediğim donanımlar nedeni ile maliyetinin yükselmesi ve bunlar için sanayide geçecek zaman gibi faktörler, donanımlı araç almaya itti...
  4. B

Bilgiler için teşekkürler, Birlik otoya gitmeden önce kendimin yapacağı incelemeler pek tatminkar olmayacağını zannediyorum çünkü daha öncesinde bu araçlar ile 5-10 dakika haricinde sürüş veya yolculuk şansım olmadı ayrıca sözünü ettiğim araç offroad donanımlı (yükseltme, lastik jant vs) bu...

5. B

Arkadaşlar merhaba Birkaç aydır 2000 üstü 4.7 GC arıyorum, (malum hastalık banada bulaştı ) Hayalimdekine yakın bir aracı malum siteden buldum, ancak araç Bursa’da olduğu için orada gösterebileceğim bir usta tavsiye edermisiniz, İstanbulda yaşıyorum araca bakmak için gideceğim vakit kaybı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR