Arama sonuçlarınız

1. rasimakgun

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Arkadaşlar selamlar Bugün ön motor tarafından duman geldi. Alt kısma baktığımda yağ gördüm. Ve birazda yere damlama oldu. Neden kaynaklıdır yardımcı olabilir misiniz.

2. rasimakgun

Selam arkadaşlar İçeri sıcak havanın gelmesi nedendir? Tecrübe eden var mıdır?
  3. rasimakgun

Sanırım "Service Engine Soon" ikazı yakıtın (LPG) azalması ile yanmaya başlıyor. Daha sonrada aynı durumu bi kaç kez yaşadım.

4. rasimakgun

işlem yapılan tarafta tutunamama sorunu yaşadım bi kaç kez. Tekrardan götürücem.
  5. rasimakgun

keçe dişli difransiyel yağı ile birlikte motor kayışı(*) yıpranmış onuda değiştirdim. Dün yine değişen tarafta tutunama oldu. Hafta sonu yine göstericem umarım önemli bişey değildir. Fren ayarı vs. mi gerekiyor acaba? Ayrıca bu işlemlerden (*) sonra "Service Engine Soon" ışığı yanmaya başladı.

6. rasimakgun

selam- evet aynen dediğiniz gibi. Keçe değişimi oldu ve orda ki dişli ezilmiş yağ gelmesi bundanmış. Difransiyel yağı ile birlikte onuda bugün hallettik.

7. rasimakgun

Tekrardan merhaba bir sorunum var! Arka sol lastik içinde yağ var ve sol arka frende sanırım tutunamama sorunu var. Neden kaynaklıdır bilgisi olan var mıdır.
  8. rasimakgun

bişey sormak istiyorum arkadaşlar aracı aldım ancak 4 çekeri denemedim. Kullananlar var ise bi kaç trick alabilirim.
  9. rasimakgun

arkadaşlar selam daha önce paylaştığım Blazer 4.3 aldım bugün. Bursa dan. Sesi özellikle dinledim müthiş. Çığlık değil bağırmak gibi :))

10. rasimakgun

uzunluk olarak sedan bir araç ile hemen hemen aynı :) bu başlıkta ki yazılanları okudum, olumsuz ciddi bişeye denk gelmedim. Tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

11. rasimakgun

yakından incelemedim maalesef- araç Bursa da. hafta içi gidip görmeyi düşünüyorum.
  12. rasimakgun

Arkadaşlar selam, aranıza yeni katılacağım sanırım. Linkte ki aracı almak istiyorum, böyle bir araç ilk olacak, tavsiye verecek kimse var mıdır. Ne için tavsiye istiyorum bilmiyorum :/ aracın ancak heybetine kapıldım. 1997 Chevrolet Blazer 4.3 29.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 657358984

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri