Arama sonuçlarınız

1. artalan

Jeep Wagoneere Çekme Karavan Için Çeki Demiri Tavsiye

merhaba ben kendi aracıma fuarda tanıştığım ve firmanın 3.kuşak sahibi aynı zamanda makine mühendisi olan AKS Römork firmasından aldığım çeki demirini taktırdım. Firma İzmir de kendi ürünlerini jem TSE hem CE belgeli üretiyor. Avrupa da geçerli E belgeleri de var. tavsiye ederim. yanlış...

2. artalan

Satilik Hollanda Mali Çadir Karavan

Yaklaşık 2,5 yıldır severek kullandığımız ve şahane anılar biriktirdiğimiz römork çadırımızı yelkenli bir tekne almak için satıyoruz. önce aracımızı sattık. şimdi sıra Pablo adını verdiğimiz römorkumuzda(arabamız Citroen C4 Picasso idi römorka da Pablo [emoji6]) Özelliklerini dileyen arkadaşlar...
  3. artalan

Çekme Çadır – Çadır Karavan

Bende Hollanda malı 2000 model Alpen Kreuzen marka römork çadır var. Vakitsizlik derdinden satmayı düşünüyorum SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Bizimkinin tamamı 300 kg. 2 ayrı yatak odası var. 3 gözlü ocak ve evye ayrı bölümde. Ekstra demir ve brandası var. Onlarla birlikte 1 oda ve bir gölfeli sahanlık daha ekleniyor. Ama ne su deposu ne buzdolabı ne akü vs yok.. ikinci el 3 sistem elektrolux rc 1600 aldım. Hem 220 v hem 12v hem de...
  5. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Süpermiş.. biz 2 ay önce aldık. Daha 1 kez otoparkta kurduk. 2000 model.. ama kullanılmamış. Yatakları vs naylonları duruyor. Aldığım kişi hollandada işçiymiş. Emekli olunca 2 tane alıp Türkiyeye dönmüş. Birini kullanmış. Ama oturduğu sitede 2 araba 2 de römork olubca arıza çıkarmışlar. O da...

6. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Ben de her seferinde gitmedi diye yaşlılar gibi aynı iletiyi 3-4 kere yolluyorum.. [emoji18] SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Bende Alpen Kreuzen GT var. Henüz kullanamadık. Sizin çadır römork ne marka SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Bende Alpen Kreuzen GT var. Henüz kullanamadık. Sizin çadır römork ne marka SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Su işini çözmek için önce bunu deneyeceğim. Eski teknemde de bu pompa vardı. Teknenin kıçıbdan kamaradaki evyeye kadar gayet güzel su basardı Ayak su pompası - 22.19 Dolar + KDV - Yat Dükkanı ... Tekne Malzemeleri, Su Sporu Malzemeleri, Dalış Malzemeleri, Balık Malzemeleri, Outdoor Malzemeleri...

10. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Biz 2.5 aydır kullanıyoruz. Bir şarjda 3 tane 19 luk damacanayı servis etti. Bir tanede 1000ma lik minik powerbank ı yanına koydum. Pili biter elektrik olmazsa diye.. gayet başarılı. Çift motorlu. Dokunmatik. Şimdi yazlığa sığındık. Eve dönebilirsek 3 metrelik bir serum borusuyla deneme...

11. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Bitirdin beni... Siz neyle çözdünüz su sorununu peki.. Bende çözüm kalmadı SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Evde kullandığum bu aleti pek ala kampta da kullanabilirim. Aküsü powerbank yoluyla da doluyor. Depo çıkışını aletin girişine bağlayıp metal uçtan gelecek suyu da serum hortumuyla lavabodaki musluğa yönlendiririm. Dokunmatik açar işimi görür kaparım. Ne dersiniz doğa dostu arkadaşlarım. Olmaz...

13. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Sanırım 12 volt bir enerji sistemi (akü+polar şarj+koruma ünitesi ..vs) kurmak şart oldu. O zaman 140 tl ye aşağıdaki ürün alınabilir sanki Hidrofor Pompası Musluklu 12V-100Gph | Bataryalar | TMC | 171,40 TL Hidrofor Pompası Musluklu 12V-100Gph SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  14. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Stokta da yokmuş.. Adamlar bu fiyata bile yok satıyor SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Merhabalar Öncelikle pompalı musluğun verimli olmamasına çok üzüldüm. Çünkü ben de römork çadırım için bu ürünü düşünüyordum. Hiç elektriğe ve aküye ihtiyaç duymadan çalışabilmesi beni cezbetti. Sevinip ürünü tam satın alacakken sizin iki mesajınızı gördüm. Hayal kırıklığına uğradım. Sizin su...

16. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

Merhabalar Öncelikle pompalı musluğun verimli olmamasına çok üzüldüm. Çünkü ben de römork çadırım için bu ürünü düşünüyordum. Hiç elektriğe ve aküye ihtiyaç duymadan çalışabilmesi beni cezbetti. Sevinip ürünü tam satın alacakken sizin iki mesajınızı gördüm. Hayal kırıklığına uğradım. Sizin su...
  17. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

18. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

19. artalan

Tmc El Pompalı Musluk

20. artalan

Electrolux Karavan Buzdolabı Arızası

Yine bu forumda okuduğum bilgiyi paylaşıyorum. Timur usta ile telefonda konuştum. Çok bilgili ve iyi niyetli biri gibi geldi bana. Şansınız deneyin isterseniz 0532 431 49 67 SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri