Arama sonuçlarınız

1. C

Volt Lt35 Yükseltme Kiti

2005 Volt LT 35 Sahibiyim. Aşağıda ki gibi linkteki gibi daha çok offroad tipi teker ve yükseltme yapmak istiyorum. Var mı bildiğiniz yer. https://www.instagram.com/p/BjRZEI7Bw4j/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

2. C

Satılık Unimog Araçlar

Kendilerinin internette ki numarasını açan yok varsa elinizde iletebilir misiniz
  3. C

Satılık Unimog Araçlar

Olur sevinirim

4. C

Satılık Unimog Araçlar

Merhaba model-seri ve fotoğraf alabilir miyim
  5. C

Satılık Unimog Araçlar

Merhaba ellerinde halen unimog mevcut mu bilginiz var mı?

6. C

Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

Peki giriş Yunanistan olmasına rağmen mi? (Pasaportum yeşil değil)

7. C

Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

Buna benzer bir tur için soru soracak iken konunuza denk geldim. Vize işinin nasıl yaptınız ülkelere tek tek orada iken mi başvurdunuz yoksa gitmeden mi? Bilenler aydınlatırsa sevinirim
  8. C

Karavanda Sabitleme Şemaları

Konuya yeterince özen gösterilmemiş sanırım. Instagram ve youtubeda imrenilerek bakılan çoğu yerli/yabancı karavanların dolap kapaığnda emniyet bile yok. Ben tüm kapaklara gerçek pirinç sürgü taktım
  9. C

Kompost Tuvalet Arasında Ki Fark

Gönlüm kompost tuvalet kullanmak istiyor fakat malum markanın 995 dolarlık tubaletini alabilecek bütçem yok. Amazon.de de is yine kompost olan ve yorumlarında memnun oldukları 160 € lık kompost tuvalet var. Şimdi ben benim anladığım kadarı ile farklarını yazayım. Ehiller düzeltebilirse...

10. C

2005 Volt Lt35 Karavan Dönüşümü

Güya adım adım buraya paylaşacaktım ama inanın o konularda pek sosyal değilim (demiştim :D ). Karavan %95 Bitti çok ufak detaylar kaldı. İlk defa karavan yapan birisi olarak (daha önce de hiç karavan görmüşlüğüm yoktu) bazı tecrübe eksikliklerinden dolayı hatalı ilerlediğim yerler oldu.7 ay...

11. C

Daha o aşamaya gelmedim. En son karavan bittiğinde öğrenmiş olacağım
  12. C

Öncelikle çok teşekkür ederim. Eleştiri her zaman ileriye götürür. Ben her günümde bir öğrenciyim ve hayatımın sonuna kadar değişmeyecek motolarımdan birisi "oldum olası,olamadım" dır. Bu sebeple tüm fikirlere açığım. Kesinlikle haklısnız ama maalesef daha önce belirttiğim gibi oyun alanımı...

13. C

Aslında kendi konumu açmak istiyordum fakat kini konulardaki son mesajı görünce forumu açıkcası aktif sanmamıştım fakat,başka bir arkadaşın konusuna yazıp,aktif cevaplar alınca kendi konumu açayım dedim. Daha önce ne karavanda konakladım ne de bir karavana bindim. Eşimle birlikte motosiklet ile...
  14. C

Yeni Karavan Kurulumu Için Birkaç Soru...

Aynen ruhsat ağırlığı 2255 KG buda bana geriye max 1200 KG oyun alanı bırakıyor. Sular hepis dolu anında (ki aslında teoride imkansız,pis sular dolu olması demek,temiz suların az boşalması demek) 520 litre = 536 KG 2 Adet Akü = 120 KG 2 Adet 18 mm MDF = 185 KG 4 adet 18 mm Huş = 150 KG...
  15. C

Pazartesi bakıp dönüş yapayım. Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim

16. C

Bende İzmirdeyim ve hiç karavan deneyimim yok. Eşimle evimizi boşaltıp 7/24 karavan hayatına geçiş yapıyoruz. Aracı aldım VW 2005 Volt ve kendim yapıyorum. Bitince dünya turuna çıkacağız (5 yıl planladım). Bizde gündüz net ile çalışacağımız için aşağıda liste ona göre aldım Şimdi gelelim...
  17. C

Wv Lt 35 Volt Karavan Yapımına Başlıyorum

Ustam kolay gelsin bende bugün 16+1 vol lt 35 alacağım.pişmanlığın var mı ,olur mu

18. C

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba Ben Cüneyt Yarışmaya İzmir Karşıyaka'dan katılıyorum :) Eşimle Honda CBF 150 motorumuzla kımıl kımıl gezmeyi seviyoruz. Yakın zamanda ufak ufak Yurt dışı turları yapmak istiyoruz. Herkese bol gezmeler :)
  19. C

İki Motosiklet Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan Gezisi (rehber)

Ben böyle bir rehber görmedim.İnanın 30 dk da bende sizinle birlikte gitttim ve geldim. Şaka bir yana Gezinizin güzelliğine zaten laf yok ve üşenmeden bize bu kadar detaylı yazdığınız için sağolun. Cbf 150 ile eşimle ya İzmirden Yunana ya da İzmirden Gürcistana düşünüyorum. Sizce cbf 150 kalkar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri