Arama sonuçlarınız

1. T

Liberty Renegade Crd - 2005

Spacer duruyor mu

2. T

Mısır Üretimi 3.7 Jeep Limited

Mesajınıza geç cevap veriyorum kusura bakmayın, araç hala bende ve kullanıyorum 61000 km oldu araçta hiç bir sorun yaşamadım hatta tadından değiştirmeye kıyamadım emekli bir arkadaşınızım yakıtı benim için fazla ama az kullandığım için katlanıyorum. şimdiki telmaşa araç fiyatlarını gördükçe...
  3. T

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

ARKADAŞIM BENDE BİR YIL ÖNCE GRİ ASKERDEN ÇIKMA 32000 KM DE LİBERTY ALDIM ÇOK MEMNUNUM. TABİKİ ARAÇ YAKIYOR AMA AZ KULLANAN BİRİ OLACAĞIMDAN YAKIT ÖNEM TAŞIMIYOR HELEKİ 80000 TL EN DÜŞÜK SIFIR ARAÇ FİATI OLAN ÜLKEDE BU ARACI TERCİH ETMEMEK ANCAK YAKIT YÜZÜNDEN OLABİLİR BENCE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ARAÇ...

4. T

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

2004 model askeriyeden çıkma olanlardan. 2018 TEMMUZ ayında aldım çok memnunum LPG taktırmadım şimdi sizin 2003 tercihiyle kafam karıştı yani bizim motor şanzıman abd yapımı değilim bilgi verirseniz sevinirim iyi günler
  5. T

YAŞIM 60 SENEYE BODRUMA YERLEŞMEYİ DÜŞÜNÜYORUM KISMETSE... BU ARAÇ TABİKİ GÜNÜMÜZ KOŞULLARINDA YAKIT YAKAN ARAÇLARDIR FAKAT GÜNDE 10 İLA 20 KM KULLANANLAR İÇİN İDEALSANIYORUM. ARACI ANKARADAN İLK SATIŞ ZAMANINDA ALDIM, İNŞALLAH KULLANMAK NASİP OLUR İYİ GÜNLER...

6. T

TEŞEKKÜRLER....2018 TEMMUZ AYINDA 45000 TL VEREREK ALDIM.ŞİMDİ ALANLAR ÇOK YÜKSEK SATMIYA ÇALIŞIYOLAR HAKLARINDA HAYIRLISI....

7. T

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BEN 2005 MODEL BU ARAÇLARDAN 30000 KM OLANLARINDAN ALDIM ARAÇ O GİBİ İLK FREN BALATALARI ÜZERİNDE DURUYOR HALA SADECE MOTOR YAĞI VE FİLTRESİNİ DEĞİŞTİRDİM .İSTANBULDA TURİZM İŞİ YAPTIĞIMDAN ARAÇTAN İYİ ANLARIM EĞER İLGİLENİP ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE EDERİM. ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri