Arama sonuçlarınız

1. Alicelix

Aladağlar Rota Önerisi

Temmuz ayı içinde Aladağlar yürüyüşü yapmayı planlıyorum. İlk seferim olduğu için rotalar hakkında pek bilgim yok. Her sene yeni yerler keşfetmeyi seviyorum. Bu sene bir aksilik olmaz ise hedefim Aladağlar. Yürüyüş rotaları hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum. 10-12...

2. Alicelix

Bayramda Kiralık Bir Karavanla Ege'de Bir Koyda Sokağa Çıkma Yasağını Geçirmek

Selam Arkadaşlar Valla bu yasaklar insanı iyice bunaltıyor. Biz de iki kişi 10 gündür Likya yolu yürüyüşü için resmi kurumlara başvuruda bulunup duruyoruz. Fethiye Kaş Jandarma olsun İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri olsun başvuru yapmadığımız yer kalmadı. Yerleşim yerlerini kullanmayacağız...
  3. Alicelix

Grand Vitara’mı Aldım

Herkese merhaba Bir süredir ben de suzuki grand vitara bakıyorum. 45-50 bin arası bir nakit param var. Ama netten bulabildiğim araçların hemen hemen hepsi ağır hasarlı veya tamamen boyalı ve değişmeyen yeri kalmamış. Bu fiyat aralığında bildiğiniz ve ya duyduğunuz bir araç olursa ve bilgi...

4. Alicelix

Kaçkarlar (kavrun Ve Çevresi)

@Tsey merhaba. ben de bu sene ilk kez Trans kaçkar yapmayı planlıyorum. Benimle paylaşabileceğin rota kaydın varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri