Arama sonuçlarınız

1. skay

96 Zj Günlüğü

Çok teşekkür ederim.

2. skay

96 Zj Günlüğü

Yine çok teşekkür ederim. Peki sipariş vereceğim. Bir site tavsiye edermisiniz. Türkiye gönderimi olan.
  3. skay

Kampinglerde Duş Ve Tuvaletlerde Temizlik Sorunu

Temizlik konusu kesinlikle insanın vicdanı ile alakalı.

4. skay

96 Zj Günlüğü

Tekrar merhaba. Üstat bir yardım daha alayım sizden. Benim zj’nin ön farrın arkasında siyah bir kilips var. Gar ayar klipsiymiş. Nereyi aradıysam bulamdım. Yardımlarınızı bekliyorum. Yükleyebilirsem fotoda yükleyeceğim.
  5. skay

Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

Bende şöyle birşey düşünüyorum. Aracın üzerine bir platform yapsam. Üzerine decatlon cadırı kurupmayı düşünüyorum. Çadırın zemini kavak mı?

6. skay

97 Zj İç Aydınlatma Ve Tepe Yol Bilgisayarı Sorunu

Üst ekranın çalışmaması teybin orijinal olmaması ile alakalı mı? Bende 93zj var üst ekran hiç çalışmıyor. Uzman bir kart tamircisi arkadaşa söküp verdim. Hiçbir arızalı parça opmadığını söyledi ama üst ekranı çalıştırmayı bir türlü beceremedim.

7. skay

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhaba Ankara Serkan 93 ZJ 4.0 slec track 05458432079
  8. skay

96 Zj Günlüğü

Air bag sigortası motor içinde ana sigorta kutusunda değil mi. Birde bu sigortayı sökünce göstergede airbag lambası yanmaz mı?
  9. skay

96 Zj Günlüğü

El freninin arkasını biliyorum. Ama benim sorun sadece yağmurlu havada ve arabayı yıkatınca oluyor. O yüzden o parça olduğunu pek sanmıyorum.

10. skay

96 Zj Günlüğü

Tamam teşekkür ederim. Bir inceleyeceğim. Ön ızgaranın tam arkasında radyatörün önünde bir sensör var o olabilir mi?

11. skay

96 Zj Günlüğü

Tam olarak ne tarafında üstad. Yapmurdada bir müddet sonra yanıyor. Muhtemelen dediğiniz gibi bir durum.
  12. skay

1993 Grand Cherokee Zj 4.0 Airbag Işığı

Yağmur yağınca veya arabayı yıkatınca airbag ışığı yanıyor. Biraz vakit geçince tahminimce kuruyunca birşey sönüyor. Nerden olabilir. Yada airbag sensörü nerede? 93 zj

13. skay

96 Zj Günlüğü

Yağmur yağınca veya arabayı yıkatınca airbag ışığı yanıyor. Biraz vakit geçince tahminimce kuruyunca birşey sönüyor. Nerden olabilir. Yada airbag sensörü nerede? 93 zj
  14. skay

1995 5.2 Grand Cherokee Ilk Marşta Almıyor

Bende 1993 4.0 ZJ var. Bende ki sorun tamda bu söylediğiniz sorun. Bu durum ile karşılaştıktan birkaç sefer sonra bu check engine ışı olayını ben fark ettim. Tamda bu durumu araştırırken sizin bu konu hakkında bilgilendirmeniz ile karşılaştım. Anladığım kadarı ile beyni söküp dediğiniz işlemi...
  15. skay

Grand Cherokee 4.0l Slec Trac Vic Ekran Mesajı

Bu bir arıza değil mi? yada bir hata değil mi? Birde arazi kolunda çok boşluk var. kendim nasıl ayarlayabilirim?

16. skay

Grand Cherokee 4.0l Slec Trac Vic Ekran Mesajı

Merhabalar, Aracım hem 2 hemde 4 çeker olabiliyor. 4 çekere aldığımda VIC ekranında SERVICE 4WD SWITCH yazıyor. Bu normal mi?
  17. skay

Kalorifer Problemi

Mutlaka deneyeceğim. Teşekkürler
  18. skay

Jeep Grand Cheroke 4.0 İle İlgili Herşey

Sıvılar hakkında bilgi verebilir misiniz. Benim araç 4.0l ama bilginiz olsun

19. skay

Kalorifer Problemi

Orta havalandırmadan değilde ön cam ızgarasından geliyor. Sadece
  20. skay

Kalorifer Problemi

Motor ısınınca yolda giderken olıyor. Fan devreye girmiyor. Sıcak su giriyor. Dışarı rüzgarın etkisiyle içeri sıcak basıyor. Sonra kanaldan sıcak gelme duruyor. Zaman zaman belli aralıklarla olıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR