Arama sonuçlarınız

1. A

Midibüs Karavan Ehliyet Sınıfı Nedir?

Aracın ruhsatında ne yazdığı önemli kamyonet veya minibüs yazıyorsa B kullanabilir. Moto karavancı olacaksın abi galiba.

2. A

Hobi Bahçeleri Kuruluş Mantığıyla Karavanparklar Kurmak...

Hobi bahçelerinin yasallığı tartışılır ve üzerindeki yapıların yıkılması gündemde. Size hisse satışı yapıyorlar veya kooparatifden hisse veriyorlar aslında gösterilen yerlerinde resmiyette bi bağlayıcılığı yok ...
  3. A

Hobi Bahçeleri Kuruluş Mantığıyla Karavanparklar Kurmak...

Yücel bey merhaba. Bu konuda biraz araştırma yaptım 9000 m2lik tarla vasfında bulunan yerime hem yatırım hemde maddi getirisi olsun diye... Ancak inşaat maliyetleri gerçekten çok artmış durumda... Alanın güvenliğini sağlamak için 2 adet güvenlik personeli çalıştırmak gerekiyor. Aylık 8.000 tl...

4. A

Ankara'da Kamping Alanı Kurmak

Otopark gibi bir park alanın karavancı arkadaşların tercih edeceğini düşünüyorum.Birde ayda 50 tl ücret ile park alanı kendi masrafını cıkarmaz gece gündüz 2 personel çalışsa asgari ücretten 6000 tl gideri olur galiba elektrik yatırım giderleri v.s hic bahsetmeyim...
  5. A

Suni göl yapamam gölü besleyebilecek su kaynağı yok ilginize teşekkürler. Restaurant olayını dikkate alacağım.

6. A

Yücel bey merhaba uygun fiyattan kastınız hangi aralıklar? Siz formu etkin kullanan ankarada yaşayan karavancısınız görüşleriniz önemli.

7. A

Merhaba doğa severler 32 yasındayım Ankara Sincan da 9000 m2 arsam var. Hem bir karavan sever olarak(henüz bir karavanım yok) hemde arsamı değerlendirmek amacı ile karavan kamping kurmak istiyorum.Kamp alanlarınızdan beklentileriniz neler elektrik su w.c doğal ürün yetiştirme mini yüzme havuzu...
  8. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba Ben İbrahim Ankara'da yaşıyorum karavanım yok edinmek için zamana ihtiyacım var herkese iyi formlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri