Arama sonuçlarınız

1. abercaliskan

2020 Duster 1.3 150 Hp 4x4

Rez

2. abercaliskan

Urla-çeşme-sığacık-kuşadası-didim-bodrum Rotası 4x4 Önerileriniz

Dostlar merhaba görseldeki rota üzerinden tavsiyelerinizi beklerim. *4x4 araç var ve bana ''bakir'' koylar lazım ve bu bölgede araştırmalarım beni Akdeniz bölgesi gibi tatmin etmedi (yerleşim genelde deniz kıyısında). Tavsiyeleri özelden de atabilirsiniz söz veriyoruz temiz bırakılacak hatta...
  3. abercaliskan

Sazak Koyun'da Çocukla Kamp

Teşekkürler bilgilendirme için değerlendireceğim . Sazak koyuna gittim çok da memnun kaldım o taraflarda maden , beycik koylarına da girdim (yolu daha zordu) güzel tecrübelerimiz oldu. Yine böyle bakir koy bildiğiniz yer var da kampçı kardeşinizle paylaşmak isterseniz özel mesajınızı bekliyorum...

4. abercaliskan

Akü - İnverter - 12, 220v Oto Buzluk Hakkında Yardım

Peki araç buzluğu olarak tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır? kompresörlülere falan o fiyatları veremeyeceğim. En fazla vereceğım 900-1000tl. Bu mobicool.u da genel olarak buz kasetleri + seyir halindeyken 12v ile kampingte iken 220v ile kullanırım diye alacaktım ama çok kararsızım...
  5. abercaliskan

Abi öncellikle cevap için teşekkürler. 16 amperlik bir powerbank var , araç şarjım da var üstad ama sürekli yolda olmuyoruz ve 2-3 günlük kamptan sonra illaki bir kamping ihtiyacımız oluyor ( şuanki buzluğum kötü olduğundan) hem buz kasetleri hem de powerbank şarjını doldurmak için. Ama akü...

6. abercaliskan

Bu sisteme 'yaşam aküsü' denildiğini şimdi öğrendim :D Tabii sizler gibi tecrübelerim yok (çok derin testler yapılmış bu konuda ) . Ben en fazla 2-3 hafta kamp yapıyorum bu iş beni 1-2 hafta götürecek ise şarj işini sanayici abilere yaptırmayı düşünüyorum. Şimdilik sadece ''şu akü ve şu kadarlık...

7. abercaliskan

Silinecek Başlık

.
  8. abercaliskan

Abiler merhaba. İyi forumlar . Yardımınıza ihtiyacım var hem de 1-2 gün içinde karar verip sipariş vermem gerekiyor :smiley: Elbet okudum araştırdım fakat elektrik bilgim sıfır olunca kafamda yer etmedi bilginize danışmak istedim. Ben bir akü alıp bunu 220v çevirip telefon ,powerbank ve...
  9. abercaliskan

Silinecek Başlık

Çok özür 2 konu birden açtım konuyu nereden sileceğim ?

10. abercaliskan

Maden Koyu /Olympos / Antalya

O vazgeçilmez 5 listesini ben de özelden alabilir miyim bir yeni yetme kardeşiniz olarak? :)

11. abercaliskan

Sazak Koyun'da Çocukla Kamp

üye olduğumu bilmiyordum video altında da aynı yorum oldu :) Üstad ellerinize sağlık çok eğlenceli güzel bir video olmuş yaşattın hatta yaşamak için can attım :) Tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Öncelikle 2 farklı marka kullanmışsınız araç üstü çadırınızı sormak istiyorum yeni duster...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri