Arama sonuçlarınız

1. abdusta

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

3 yıldır sistemi guzelce kullanıyorum.karavan kampları tercih ettiğim için moto karavan veya cekme karavan konforunu yasıyorum.yasam alanı 4.5metre.yatak arabanın içinde ve kapıları yatarken kilitleyebiliyorsunuz.
  2. abdusta

Tayfun bey benim bu sistemde kapılar kilitlenebiliyor.yatma bolumu iceride olacak. saygılar

3. abdusta

platform 2 adetti (usteki resimdeki gibi)arabada daha fazla alan için onlarıda ortadan kestirip 4 parca 90x100 cm platform yaptırdım.uzun ayaklar gecme onları cıkarınca resimdeki gibi istifleme yapabiliyorum saygılar
  4. abdusta

2x2 metre şemsiye çadır Dobloya giydirildi.bu şekilde kullanılabilir iç uzunluk 4 metreye çıktı.güvenlik sebiyle camping olmayan yerlerde yatma alanı cözümünü arabanın içinde kurgulayacagım.böylece gece içeriden kapıları kilitleme imkanım olacak. saygılar

5. abdusta

21mm playwood 1.8x2 metre ebadında platform biraz daha yukselecek.uzerime yukarıdaki beyaz şemsiye cadır gelecek ve dobloyu arkadan giydirerek kapatacagız.onumuzdeki hafta çadırın terzilik işi tamamlanacak.sol taraftaki kapının arkasına seyyar tuvalet gelecek.bu sistemin kurulup kaldırılmasını...

6. abdusta

Datça’da Kamp Yerleri

Duyum olarak jandarmanin ucretsiz alanlarda kampa izin vermedigi.bilgisi olan varsa aciklamasi saygilar
  7. abdusta

Eşiniz haklı sonuçta Türkiyede her çeşit vaka var,bu medeniyet ülkeleri Avrupada dahi oluyor.,ancak bu yöntemi ben paralı ve korunaklı karavan kamp alanları için tasarlıyorum.Opsiyonel olarak umuma acık alanda park edilecegi zaman yatak arabanın içinde kurulabilir olacak.
  8. abdusta

Ancak sezon sonunda yukarıdaki sekile benzer bir çözümle yaptıracagım.damperli katlanır çadır.bizim kapı acıklıgı eni 125 cm.bu bolumu ne kadar cok uzatabilirsek yatagı bu bolume koyabiliriz.

9. abdusta

merhaba ben 2x2 metre semsiye seklinde acılır bu cadırı arkaya koydum yatak arabanın içinde idi çadırın içini giyinme kabini ve fazla eşyalarımızı koyduk.bu çadır aynı zamanda yanlarını cıkarırsanız kamelye oluyor.

10. abdusta

Herhangi bir cevirmede.O anda arkada kimsenin bulunmadıgı ve arabanın ruhsatında yazan kişi sayısının on tarafta kemer sayısı kadar oldugu kontrol edilir,Basitce iceride yatak ve masa varsa yazlıga goturuyorum,tasıyorum diyeceksiniz.Polis karavan olma şartlarına bakacaktır.Bunlar arabada sabit...
  11. abdusta

Ikea lycksele modeli yatak olur kanepe ve yatak takımı alarak çamulugun oraya gelen ayaklarını kaynakla içeri alarak modifiye ettirdim. arkadaki sabit ayaklar 10ar cm içeri alındı. Video: https://www.youtube.com/watch?v=OXxGo7B7_w4 bu videoda yatar olma posizyonu gösteriliyor. kanepe...

12. abdusta

Aldıgımda vardı ama kaliteli birşey koku gelmiyor,zira araba daha yeni model ve yük taşımamış.zaman içerinde olabilir.dolap için fikir verebilirmisiniz nerelere konulabilir? saygılar
  13. abdusta

tavan izolasyon ve döşemesi ile perdeler tamamlandı sırada yatal olur kanepenin imalatı var saygılar
  14. abdusta

merhaba 2017-12000km maxi plus gecen ay aldım.2ci el az yıpranmış xl plus çok aradım ancak ya sıfır xl plus yada bunu almanın daha dogru seçim olduguna karar verdim.Bostancı sanayide dizayncılara yan camlar ve tavana yukarı acılır sunroof montajından sonra projesi çizilip ruhsata camlıvan olarak...

15. abdusta

Benim tasarımımda şöför ve yolcu koltuklarının donerli yapıp aradaki bolmeyi kaldırarak gunduz oturma gece yatak versiyonu dusunuyorum.ancak bu versiyon için bana cargo max xl (plus olmayan) 2 tek koltuk avantajıyladaha uygun geliyor.alternatif olarak ducato 8m3 dusunmustum ona çok daha uygun...
  16. abdusta

kahverengli oklu işareti pencereden pencereye kısmı ölçermisiniz benim için?düşüncem şu o kısımları zorlayarak enine 120cmlik sabit yatak yapılabilirmi?kaç santim geliyor? saygılar
  17. abdusta

merhaba yatagı ne dusunuyorsun. sabit yapmaktansa Mira Çekyat Kanepe Gri MRGRİ Evdemo | Trendyol şu tarz birşey koymak hem yer açısından hem kullanış açısından göze hoş geliyor 2 zayıf kişide rahat sıgabilir saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR