Arama sonuçlarınız

1. Mat3xa

96 Zj Günlüğü

LPGsiz cherokee.. umarım bize de nasip olur bir gün:))

2. Mat3xa

Flanş Takarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teşekkür ederim ben de flanş işimi çözücek diye düşünüyorum en kısa zamanda bir ustaya gidip danışıcam
  3. Mat3xa

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhaba Mete Toygan İstanbuldayım aracım 94 Cherokee zj 5.2 numaram 0553 1078284 gruba beni de eklerseniz sevinirim.

4. Mat3xa

Flanş Takarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Merhaba aracıma 2” get taktıktan sonra 31” AT lastik aldım fakat tekerler tamtur manevrada iç kısımdaki kollara(aşağıda resimde işaretlediğim kısıma) sürtüyor. Flanş takıp lastikleri biraz daha dışarı çıkarmak istiyorum fakat bunu yaparken ölçüm yaptırmam gerekirmi yoksa herhangi bir flanş (örn...
  5. Mat3xa

1996 Zj Vic Ekranı Aranıyor

Letgoda birkaç tane ilan görmüştüm oradan bulabilirsiniz bir göz atın derim.

6. Mat3xa

Diy Direksiyon Pompa Revizyonu

Emeğinize sağlık Volkan Bey eğer mümkünatı olursa revize ettiğiniz parçayı satın almak isterim 5cm get taktıktan sonra benim direksiyonumda boşluk oluştu ve şuan için çok sıkıntılı yapabilsem sizin gibi kendim revize etmek isterdim ama yetenek ve ekipmanım yok maalesef ;D

7. Mat3xa

Grand Cherokee 5.2 Zj Mtv Indirimi Hakkında?

2. Adımdaki araç kodu kısmında kodu öğrenmek için tıklayınız dedediği sekmede model seçme kısmında 2005 altı çıkmıyor o kısmı nasıl yaptınız acaba? Yada zj lerin kodunu biliyorsanız paylaşabilir misiniz lütfen benim arabam da 94 model zj Edit: şimdi buldum 2019 için araç kodu 33218 kasko değeri...
  8. Mat3xa

Zj Ve Xj Konulu Youtube Kanalları

Çok yararı olucak teşekkürler paylaşım için emeğinize sağlık:)
  9. Mat3xa

94 Grand Cherokee Zj Far Ampülü Tavsiyesi

Merhaba bildiğiniz gibi cherokee’nin orijinal farları özellikle şehir dışında çok yetersiz kalıyor. Amerikadan led far ampülü almayı düşünüyorum fakat yardıma ihtiyacım var. Bildiğiniz, kullandığınız veya tavsiye edebilceğiniz bir marka var mıdır? Ampül alırken nelere dikkat etmeliyim? Elinizde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri