Arama sonuçlarınız

1. K

Be Ehliyeti Sürücü Kursu Tavsiyesi

Merhaba. BE ehliyet için eşim ve ben başvuracağız. Kadıköy çevresinde bildiğim- daha önce motor ehliyeti aldığım 1-2 kursu aradım ama BE ehliyeti vermiyorlar. Tavsiye edebileceğiniz, bu çevrede sürücü kursu var mı? Sınavdan önce eğitim de olsun istiyoruz. Şimdiden teşekkürler

2. K

Yerli Çekme Karavan Üreticileri

<merhaba, <umarsan karavan 3.20 modelini çıkardı mı? Ben internet sitelerine baktım, bulamadım.
  3. K

Niewiadow Nt 126

ilgiyle takip ediyoruz:)

4. K

750kg Altı Karavanlara Çok Iyi Bir Alternatif: Saly Carabinata

Merhaba, Saly carabinata yı kullanan veya inceleme şansı olan varsa içi dışı nasıl kalite anlamında? Bilgi verebilir misiniz? Mevcutta kg olarak en iyileri arasında. Ama kalitesi hakkında pek bir yazı göremedim forumda.
  5. K

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. ortiz 3,90 çok şık gerçekten. umarım kalitesi de iyidir ve yerli malı ürünler yurt içine yurt dışına yayılır.

6. K

01 belgeli bir karavan aldıktan sonra, yurt dışına çıktığımızda tartıya çıkartıyorlar mı? Hiç böyle bir olay başına gelen var mı?

7. K

sahibinden ilanında satışta O1 belgesi verildiğini belirtmişler.
  8. K

Merhaba, Ortiz in modeli gerçekten çok şık ve kaliteli duruyor. Almayı düşünüyoruz ancak kilosunun kaç olduğuna dair açık bir bilgi olmaması bizi carpento ya itiyor. Carpento da fiyat olarak bütçemizin üzerinde kalıyor:( Bu durumda Ortizi bekleme kararı aldık. İnşallah @demirak ın dediği gibi...
  9. K

Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ?

Bu başlığın moderatör tarafından kaldırılması gerek. Yanımıza erkek gelse, kadın gelse gibi cinsiyetçi yaklaşımlar inanılmaz rahatsız edici. Biraz empati lütfen.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri