Arama sonuçlarınız

1. imola

Satılık Seri 3 Defender Arıyorum.

ilginize teşekkürler. ben defender 110 aldım revize etiriyorum şuanda. saygılar

2. imola

Defender 2.5 Dizel Motor Kapağından Çıkan Hortum (boru)

merhabalar. Arkadaşım motor ustası komple motor şanzuman revizyonuna çok iyi bir fiyat aldım. beraber başladık yapmaya. bugün alt takım komple bitti. debriyaj üst merkez, pedallar değişti. debriyaj pamuk gibi oldu. motoru indirince fren merkezi ve tüm derbriyaj üniteleri değişecek. bakalım...
  3. imola

haklısınız yiğit bey. Yarın bakıma giriyor motor. saygılar

4. imola

Selamlar. Öncelikle cevaplar için Atilla Bey'e ve Yiğit Bey'e teşekkür ederim. Yiğit özgür beyin dediği gibi 7 nolu hortum boşta. beyaz bir duman geliyor. Tamirciye başvurdum. motor bitikmiş. yeni motor bakıyorum. saygılar selamlar. İlk çalıştığında duman gelmiyor. ama ısındıkça beyaz duman...
  5. imola

Merhabalar. Aracım 2.5 düz dizel 110 defender. Aranıza yeni katıldım. Motor üstünde yağ kapağının yanından bir hortum çıkıyor ucu boşta (hava emiş olsa gerek). Bolca beyaz duman çıkıyor. Bu hortumun bir yere girmesi gerek ama nereye? yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar.

6. imola

Aradığımı buldum. hyırlı olur inşallah. konu kapanmıştır

7. imola

Satılık 110 Luk Seri 3 Defender Arıyorum

Aradığımı buldum. hyırlı olur inşallah. konu kapanmıştır
  8. imola

Satılık 110 Luk Seri 3 Defender Arıyorum

Merhabalar. herkese selamlar. Satılık defender (5 kapılı) arıyorum. bütçem 45.000 tl civarı. Otomobil ruhsatlılar herkes gibi benim de tercihimdir. İstanbuldayım. Herkese saygılar selamlar.
  9. imola

Merhabalar. herkese selamlar. Satılık defender (5 kapılı) arıyorum. bütçem 45.000 tl civarı. Otomobil ruhsatlılar herkes gibi benim de tercihimdir. İstanbuldayım. Herkese saygılar selamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri