Arama sonuçlarınız

1. oguzyg

Kumho At51

Asfaltta ses yapıyor araç yalıtımı iyi ise çok hissetmezsin ama lassa ile karşılaştırınca ciddi ses yapıyor. Bu arada karda denedim Bolu da harika , çamur fena değil , ıslak asfaltta ise bir miktar kayıyor ama su tahliyesi güzel . Sonuçta yazın gene lassa ları takacağım gibi görünüyor sessizlik...

2. oguzyg

Kumho At51

Islak ve kuru asfaltta AT51 gayet başarılı ancak ses yapıyor bilginiz olsun, çamur ve kar tecrübesi henüz yapamadım.
  3. oguzyg

Kumho At51

İkinci el aldım denk geldi açıkçası ancak size verilen fiyat biraz yüksek sanki bana Büyükçekmece kumho bayisi 800tl demişti adetini, araştırmakta fayda var ucuz malzeme değil sonuçta

4. oguzyg

Kumho At51

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler. Tavsiyelerinize uyup, dün 5 adet 265/75R16 AT51 sipariş ettim haftaya takacağım. Toplam 2300TL ödedim , 2018 üretim yılı 1000km kullanılmış inşallah sağlamdır.
  5. oguzyg

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar, ben oğuz. Yıllardır sessiz sedasız ama sıkı bir biçimde takipçinizim, sonunda hayallerimi gerçekleştirmek adına bir adım atarak 2006 L200 Magnum sahibi oldum. Allah kısmet ederse ilerde birde karavan ile göçebe hayata adım atacağım :)) Verdiğiniz doğru, tarafsız ve güncel bilgiler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri