Arama sonuçlarınız

1. Alterno

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Geçen hafta sordum Erba. 4.00 mt ne zaman üretilecek diye. Herhangi bir gelişme yok diyorlar. Net bir gelişme olursa bilgilendirirseniz paylaşırsanız sevinirim. Takipteyim ben de.

2. Alterno

Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında

Benim ruhsatta da 1 yıl sonraya atmış muayene tarihini. İlk yılki mıayeneden sonra otomatik 2 yıl mı olacak yoksa 1 yıl mı devam edecek çözemedim
  3. Alterno

Yerli Çekme Karavan Üreticileri

Ben 150 watt olanını aldım daha verimli dediler. 1300 TL gibiydi fiyatı. Kur vs nedir şimdi fiyat bilmiyorum.

4. Alterno

dediğiniz gibi 10m+10m olması daha mantıklı. En kısa sürede yapacağım.
  5. Alterno

http://www.saviorsolar.com.tr/urunler/savior-solar-katlanabilir-gunes-panelleri/

6. Alterno

Ben güneş enerji sistemini kendim hallettim. Ne kadar elektriğe ihtiyacın var hesaplamak gerekiyor. Günde 4 adet aydınlatma led, bir adet 12 volt tv, hidrofor yetiyor sitemim ve telefon şarj ediyorum. Buzdolabını gazlı kullanıyorum kamp alanında isem 220 volta bağlanıyorum. 150 wattlık çanta...

7. Alterno

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Karavanım 700 kg (ruhsatlı 02). 750 kg altı karavanlarda her şartta ek donanım ısıtıcı su deposu boiler akü güneş sistemi içindeki eşyalarla750 kg ı aşıyor. Bu stresi yaşamaktansa ruhsatlı almak daha mantıklı. Yılda bikere muayenesi var.Vergi yok. Hem sinyalizasyon elektrik bağlantı kontrolleri...
  8. Alterno

Aranıza NK karavan ritim mod.ile yeni katildim

Hayırlı olsun
  9. Alterno

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Beyerland sprinter 3.90 şöyle birşey

10. Alterno

Uzun süren araştırmalar bilgiler sonucunda 2.el 700 kg ağırlığında, ruhsatlı, o2 belgeli bir Avrupa karavan almış bulunmaktayım. Forumda verilen bilgiler için başta @Demirak olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Herkesin gönlündeki karavan alması dileğiyle...

11. Alterno

Banyoda normal pencere vardı. Mobilya kalitesine bende güvenemedim. Kapıya sineklik takılamıyormuş. Basamak yoktu . Lastiklerine pek güvenemedim.. 3500 tl ye 12 volt bızdolaplı güneş enerji sistemi olumlu gelişme . Fiyatı uygun herşeye rağmen . Yakın zamanda Orhan ustaya ve ortize ziyaret...
  12. Alterno

Bugün Erbaya uğradım . 410 td karavanı inceledim . Mobilyalar iç kısım ince kontraplak dış kısım içi köpük kaplanmış malzeme . Banyoda pencere havalandırma vardı. İç yükseklik (1,90) bana göre yeterliydi Boyum 1,83. Ağırlık 720 kg kantar fişi vereceklerini söylediler . Ekstra güneş panelli 90 lt...

13. Alterno

Emeksan Eks 3600 ve 3800 modelleri çok kaliteli gözüküyor. Sahip olan yada birebir görüp inceleyen varmıdır ? Eks’yi de ziyaret listeme ekleyeceğim sanırım. Erba 3,75 için iç yükseklik 1,80 demişlerdi . Erbanın seri üretim nedeniyle müşteri taleplerine kapalı olması eksi bir durum. İnşallah...
  14. Alterno

@Demirak ekstraları üreticiden talep edersek böyle fiyatların gelmesi kadar normal bir durum yok. Örneğin ; bir karavan üreticisinden talep edersek webastoyu 6000-7000 gibi bir rakama takar siz 3000 tl ye ustasına taktırırsınız. Ben 4000 e taktırırım. Tamamen değişken. Eğer karavan üreticisi...
  15. Alterno

@Badadirciggin bu arada Hayırlı olsun güzel huzurlu tatiller geçirmeniz dileğiyle.

16. Alterno

Apartlı hatta sineklikli perdeli olarak düşünmüştüm. Antalya’daki üretici açma kapama aparatlı sineklikli ve perdeli herşey dahil üretim yapıyor bildiğim kadarıyla.
  17. Alterno

Yerli pleksi camlar için pazarlıksız 5000 tl civarı fiyat vermişlerdi. Mevcut minibüs camları takılmayacağı için karavanın toplam fiyatından düşerler diye düşünüyorum. tahminim max 2000-3000 arası ek maliyet doğurur yerli pleksi camlar .
  18. Alterno

Yakın zamanda bende Erbayı ziyaret edeceğim. Birde White Pigeonun 750 kg altını inceleyeceğim. 750 kg altı bir karavan için KDV dahil 35.000 tlden fazla vermek istemiyorum. Extraları kafama göre sonrasında hallederim . İyice araştıracağım.

19. Alterno

Saly carabinata satış fiyatı 38.000 tl ilan sitesinde . Fiyat düşürmüşler sanırım.
  20. Alterno

Bende merak ediyorum. +1

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35