Arama sonuçlarınız

1. Mehmet Hoca 28

1999 WJ Difransiyel Sesi Uğultusu

Bende de 2000 wj var 4.7 giderken uğultu yok ama gazı kesersen uğultu yapıyor araç diferansiyel tamiri mi yoksa yağ değişimi mi yapmak gerek bilen varsa Yardımcı olsun

2. Mehmet Hoca 28

Grand Cherokee 4.7 Savrulma Hak

Bugün gresledik alt takımı sesi kesti ama her an yapabilir gibi duruyor.Ayrıca şanzıman yağı ısınma problemi var transover temp uyarısı veriyor sonra araç kalkışta gaz yemiyor.Yağda yanma yok ama şanzıman yağ kaçırmış türbün tamir olacak dendi usta tarafından var mı sebebi ve çözümü başına gelen...
  3. Mehmet Hoca 28

Grand Cherokee 4.7 Savrulma Hak

Arkadaşlar 4.7 ile ilgili bilgisi olan varsa aracımda frene basınca özellikle sol taraftan kaşık çatal birbirine vurur gibi ses geliyor var mı bu sesin sebebini bilen yardımcı olsun

4. Mehmet Hoca 28

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ismim Mehmet.Öğretmenim ve ben de abimin sahip olduğu 4.7 grand cherokee den sonra off road olayına sardım.Hayırlısıyla yakın zamanda ln 106 2.8 hilux sahibi olmayı düşünüyorum yardımlarınıza muhtacım
  5. Mehmet Hoca 28

Satilik 98 Ln105 Projelİk

Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni katıldım üye olarak ama eskiden beri takip ediyorum.Ben de yakın zamanda bu aracın 2.8 ve 4*4 ünü almak istiyorum ogm den hayırlısıyla.Öncelikle kurumdan araç alınmaz diyaloğuna girmeyelim ona artık karar verdik.Benim sorularım şunlar: 1-Bu araca ön ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri