Arama sonuçlarınız

1. recky3535

Yardım!cherokee 3.7 Liberty Km Sayacı Sorunu

Hayırlısı olsun,

2. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

Bu arada istanbuldan iyi bir dost edindim bilgi paylaşımını paylaşmak istiyorum... Aracın lpg beyni kaç yıllık soruna cevap veremedim tabi.. Söyle bir basına gelen olay var, lpg yi devre dısı bıraktır diyor hic bir sekılde elektrık gelmemesi gerekiyor beyini araç ookumamalı şeklinde.. kj de...
  3. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

Çok fazla bilgi sahibi değilim o sebepten soruyorum bu parça nerede tam olarak. Aracı youtube ile ögreniyorum açıkkçası Teyp bölgesini vites tertibatını söküp temizledim mesela yanı sıra ampüllerini tamamladım :) araçta bluetoot kit takmışlar motor sesini alıyor diye uğrasıyorum şu sıralarda :)

4. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

Bakımı ve genel sorunlar için jeepten çıkma olan bir ustam var sorunları çözüyor bu sorunuda o makinaya bağlayıp söyledi. tşk ederim.
  5. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

2003 model araç :(

6. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

back beyin hatası denildi bununla birlikte 2-4 gibi bir şeyler söyledi usta.

7. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

Aynen jeep servisi Çalışanının ayrılıp dükkan açtığı herşeyi bilen 5 yıldır aynı dükkanda iş yapan bir esnaf.
  8. recky3535

Kj Aracımdaki Sorun

Artık bitsin istiyorum yoruldum bütçem sıkıntıya girdi artık başına gelen varmı acaba? sanzuman yaqını fılıtrelerını degıstırdım yaq mopar at4 kullandım 7 lt sorunum su mesela ısıklara yaklasıyorsun durmaya yakın bır ses cıkartıyor tıtrıyor ve stop edıyor yanısıra son viteste giderken...
  9. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

Yarın 2bin daha harcıcağım bakalım, zevki araçmı bana ben mi araça yaşatıcağım☺️

10. recky3535

Yardım!cherokee 3.7 Liberty Km Sayacı Sorunu

Aracınızı almanız ile başlayan talihsizliklerin bir benzerinide ben yaşadım, hatta aynı yerde aracımı yaptırdım, şimdi başka sorun yaşamaktayım. Sizin son durum nedir çözüldümi, beyin denenicekti sanırım. Sizinle müsait zamanda görüşmek isterim ortak noktamız var birbirimize belki faydamız olur...

11. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

Eski sahibini bana bu yaptığından dolayı aractan ciddi soğudum Zararı sineye çekiceğim ve aldığım kişiyi yukarıya havale ettim. Yalan dolan ile araç satmasından dolayı hayattan soğudum o derece.
  12. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

Teşekkür ederim bu güzel bilgi ve paylaşımınız için.

13. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

280bin 67 bine aldım Toplam 6 bin masraf etttim 65 e veririm Araç başında indirim biraz daha yaparım bittim çünkü☺️
  14. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

Aynen izmirdeyim, açıklamalar için teşekkür sderim herkeze.
  15. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

İçinin ne olduğu belli değil açıldığında masraf başlıyor demek, sonrasında masrafı diftansiyelciydi çıkma paralarına gelicek gibi söylem var o sebepten ne yapıcağımı bilemiyorum. Desteğe ihtiyacım var bilgi abilerim ve kardeşlerim

16. recky3535

Jeep Cherokee 3.7

Geçen hafta manavgattan insan görünümlü birinden aldığım jeep 4 saat sonra yolda kalmam ile başladı aracın kontak dağıldı bir şekilde düz kontak ile aracı 2 kablo ile çalıştırıp izmire geldim. Sabah kalktım araçta marş yok elektrik yok akü bitti akü aldım. Sonraki günde yolda kaldım ön...
  17. recky3535

ilker KANTAR

ilker KANTAR
  18. recky3535

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Ben ilker izmirden. 2003 cherokee alıp sıkıntılı günler ile merhaba dediğim sisteme isyanım var :) Antalya manavgatta aracı aldığım insan ile yaşadıklarımı anlatıp yaramı daha fazla kanatmak istemiyorum merhaba deyip konuyu kapatıyorum :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri