Arama sonuçlarınız

1. erbugboy

3 Sistem Buzdolabı Tüp Aparatları

Konu biraz eski ama üstatlara bir sorum var, malum şuan TR'ye getirilen yada TR de üretilmiş karavalarda kullanılan ithal 3 sistem buzdolapları thedford veya dometic marka amanyok gazı bazlı dolaplar. Fakat bu dolapların iklimlendirme sınıflarına baktığımızda SN sınıfı (subnormality ) -10, +32...

2. erbugboy

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Merhabalar Ben yazılanlara çok katılmıyorum, Lada Niva 'da 4X4 örneğin ama çekeri max 1000 KG ,Linea için de max 1000 KG , önemli olan aracın AT begesinde yazan ve ruhsatınıza çeki demirini işlettiğinizde çıkacak olan max çekme limitini dikkate almanız olmalı yoksa güvenlik ve aracınızı...
  3. erbugboy

Aracınızın model yılını belirtir misiniz

4. erbugboy

Benim aracım ve seçtiğim karavan için towcar'ın verdiği değerleri aşağıda paylaşıyorum,çeki demiri taktırdığımda ruhsatta belirtilen 1400 kg çekme limitim ve aracın el kitabında yazan dikey çeki demirine yük binme limiti 100 kg olarak tam doğru rakamları bbelirtmiş ve seçtiğim karavanın ağırlık...
  5. erbugboy

Merhabalar Konu başlığı içinde hemen hemen tüm yazılanları okudum, bende Nissan qq 2018 1.6 Dizel sahibiyim, fendt marka bir çekme karavan aldım. Çeker mi çekmez mi konusunda aşağıdaki siteden tüm teknik detayları ile beraber yararlandım .Belki sizin de işinize yarar .. www.towcar.info

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri