Arama sonuçlarınız

1. TunayUysal

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Çok değerli ve kıymetli bilgiler için teşekkür ederim, üşenmeden ne biliyorsanız yazmışsınız, elinize kolunuza sağlık :) size de bol şanslar

2. TunayUysal

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Selamlar yorumları okudum fakat siz değerli forum üyelerine bir sorum olacak, 3 yıldır 1.5L otomatik Daihatsu Terios kullanıcısıyım ve aracımı çok seviyorum ama tek sıkıntım performansı.. fl2 bakmaya başladım ama teriosun sorunsuzluğu ve ekonomikliği sonrası pişman eder mi emin değilim, MTV...
  3. TunayUysal

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Çayla kahveyle bitmez tüp hocam da beni düşündüren hermetik şofben, saatte 0,5 kg gaz tüketimi var ortalama ama yine de önce tüple denerim çünkü tankın yatırım maliyeti de çok yüksek :) hatırlatma için teşekkürler

4. TunayUysal

Hocam hermatik şofbende piknik tüpü iki üç duşta biter. Tankı istasyonda doldur 6 ay kafan rahat olsun diye düşünüyorum. Yoksa başka bir avantajı yok..
  5. TunayUysal

Bu konuda çok haklısınız, direk yapabileceğim bir şey değil çünkü hermetik şofben ile birlikte yaptıracağım.. Hermetik şofbeni de taktırmam biraz vakit alacak :)

6. TunayUysal

Hocam tüp kapağın en alt seviyesinde, zeminde olması tabi ki daha iyi ama kapaktaki de yüksek değil :) Bakır boru LPG Cide yaptırılabilir ama Güney Karavanda normal ev tipi hortum var.. ben LPG tankı koydurmayı düşünüyorum. O ara bakıra dönerim herhalde..

7. TunayUysal

Benim bildiğim makside bir gelişme yok, bugün bantta bir maksi vardı normal her zamanki gibi devam ediyordu..
  8. TunayUysal

Naçizane görüşüm Ender abinin elinde o büyüklükte bir camı çift kat yapıp şişirecek alet yok. Yapabileceğini düşünmüyorum. Ama yaparsa tebrik etmek gerek. Yalıtımı en zayıf yer orası bence de haklısınız ama o nokta da iyi bir perde düşünüyorum sonradan yaptıracağım Araç güneşliği gibi bir tarafı...
  9. TunayUysal

Tüp için karavanın koltuklarından birinin altını karavanın içinden bağımsız dışarıdan kapaklı yaptı ve kapağa merfez koyuyor. Olası gaz kaçağı durumunda içeriye gaz girmeden merfezden tahliye oluyor. Ama bu bölge koltuğun tamamının altı olduğu için dışarıdan kapaklı gayet geniş bir alan sunuyor...

10. TunayUysal

Kalınlığı yarın net söyleyebilirim 4mm de olabilir ama diğerlerinden kalın tek kat olacak :)

11. TunayUysal

Selamlar, Bahsettiğiniz 100x130 luk bombe camıysa o cam tek kat ama kalın (3mm olması lazım) pleksiden olacak..
  12. TunayUysal

Ranza boyu da 185 olarak güncellendi..

13. TunayUysal

Selamlar, yine uzun bir aradan sonra yazıyorum, Güney bombe 370 modeli şuan bitme aşamasına geldi, hemen hemen her gün oradayım ve çok fazla güncelleme ile sona yaklaşıyoruz. Ağırlık olarak 700 den düşük olma ihtimali bir hayli yükseldi. Ben 32 kg akü, 1 adet panel, inverter kablo vs ile 700 kg...
  14. TunayUysal

Güney Midi 360 Bombe

Normal midilerde 4 tarafında da var dolayısıyla bombe de de var. Galiba mini modelinde iki ayak var sadece?
  15. TunayUysal

Naçizane o zaman doğru yoldasınız hocam, ya erba 3,75 ya da Güney midi 3,40 bakın ikisi de iyi üreticiler.. güneyde şunu bunu çıkarın istemiyorum deme lüksünüz var, erba biraz daha fabrikasyon üretim yapıyor. Her ikisi de sektörde kendilerini kanıtlamış üreticiler, Onur beyin bir sözü var...

16. TunayUysal

Merhaba

Merhaba
  17. TunayUysal

Aynı yorumları bende okuduğum için elemiştim ama galiba el değiştirdiler.. bir vakit izledikten sonra tekrar değerlendirilebilir olumlu ya da olumsuz
  18. TunayUysal

Selamlar, Öncelikle inşallah istediğiniz karavana kavuşursunuz diyerek başlayayım, karavan tercihinizde benim için önemli nokta kaç kişi olduğunuzdur, tek kişi ya da iki kişi iseniz erba 3,75 güzel ideal bir seçimdir. Ama iki yetişkin bir çocuk ya da İki yetişkin iki çocuk gibi yani mesele iki...

19. TunayUysal

Güney Midi 360 Bombe

Ağzınıza sağlık kesinlikle katılıyorum
  20. TunayUysal

Abilerim Arkadaşlarım selamlar, Ara ara yazıyorum buraya kusura bakmayın bir site var yabancı menşeili karavan ve araç bilgisi girerek mak hız maksimum güç maksimum eğim ve uyumluluk gibi bilgileri veriyor linkini bırakıyorum, hangi araç neyi nasıl çeker sorunuza bir nebze cevap olur diye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri