Arama sonuçlarınız

1. E

Jimny 2016 Lastik Seçimi

Teşekkürler Onur Bey. Jant ebatını değiştirmek istemiyorum, çok masraflı olacak yoksa. Dün BFGoodrich'in AT 215/75/R15 i önerdi bir lastikçi ama emin olamadım. Lastiğin çamurluğa sürtmesinden ve başka sorunlar çıkartma ihtimalinden endişeleniyorum. Tabi muayene zamanı da lastikleri değiştirip...

2. E

Jimny 2016 Lastik Seçimi

Selam Şeref Bey, Peki taban genişliği 215 olması yakıt artışı haricinde başka bir dezavantaj yaratır mı? Ve tabi yanak yüksekliğinin 75' e çıkması sıkıntı yaratır mı?
  3. E

Jimny 2016 Lastik Seçimi

Selamlar, Hiç bir ek aksesuarı bulunmayan, tamamiyle orjinal Jimny aracım için hem arazide hem de asfaltta kullanabileceğim lastik arıyorum. Ölçüleri 205/70/R15. BF Goodrich' in bu boyutlarında A/T lastiği yokmuş (bayilerin söylediğine göre). Pirelli Scorpion A/T Plus da bulamadım. Bir tek...

4. E

Jimny Bagaj Kapısı Düzeltme

Selamlar, Bu konu hakkında gelişmeleri paylaşmak isterim. Servis kapıyı düzeltmek istedi. Bu kapıların içlerindeki sacın yamulması ve bu sacın düzeltilmesi mümkün olmadığı için kapının komple değiştirilmesi gerekti. Birkaç usta ile görüştüğümde aynı cevabı aldım. Kapı bir şekilde...
  5. E

Jimny Bagaj Kapısı Düzeltme

Selamlar, Jimny aracıma arkadan carpmalari sonucu bagaj kapaginda egiklik olustu. Arkadan vuran arac stepneye denk getirdi ve stepne bagaj kapağını biraz deforme etti. Kapida herhangi bir kirik, cizik vs yok sadece yamuldu. Bunu duzeltebilecek bir usta var midir İstanbul'da? Şimdiden...

6. E

Jimny Off-road Araç Tavsiye

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ustaya götürdüm ve içim rahat etti. Bahsettiğim araç olmasa da normal bir Jimny sahibiyim artık. :)

7. E

Jimny Off-road Araç Tavsiye

Herkese Merhaba, 2016 model Jimny almak istiyorum. Hem şehir içinde hem de dağlara kampa giderken kullanmak için istiyorum. Off-Road' a da bulaşmak istiyorum açıkcası. Almak istediğim araç da belli sayılır ama aklımda çokça soru işareti var. 4x4 araçlar ve off-road için tamamen sıfırım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri