Arama sonuçlarınız

1. H

Freelander Çalışmıyor!

05436786161 elimden gelen yardımı yaparım dostum

2. H

Freelander Çalışmıyor!

05436786161 iletişim numaram dostum . Dilersen anlarırım
  3. H

Freelander Td4 2006 4x4 60km-80km Arasında Sarsıntı

Arkadaşım merhaba 2006 180 bin de td4 aracımda çalıştırıyorum 3-4 sn sonunda stop ediyor. Bu durumu bazen motor soğukken bazen sıcakken yapabiliyor. Sağ arka tekerlekteki pompayı ve filitreyi orijinalleriyle değiştim. Enjektör geri kaçırma ve değerlerine baktırdım , ana pompada ki müşüre...

4. H

Freelander Td4 2006 4x4 60km-80km Arasında Sarsıntı

Merhaba dostum 2006 180 bin de td4 aracımda çalıştırıyorum 3-4 sn sonunda stop ediyor. Bu durumu bazen motor soğukken bazen sıcakken yapabiliyor. Sağ arka tekerlekteki pompayı ve filitreyi orijinalleriyle değiştim. Enjektör geri kaçırma ve değerlerine baktırdım , ana pompada ki müşüre baktırdım...
  5. H

Freelander Tak Tak Sesi

Teşekkür ediyorum

6. H

Freelander Tak Tak Sesi

Benzer bir sorun daha Arkadaşlar merhaba 2006 180 bin de td4 aracımda çalıştırıyorum 3-4 sn sonunda stop ediyor. Bu durumu bazen motor soğukken bazen sıcakken yapabiliyor. Sağ arka tekerlekteki pompayı ve filitreyi orijinalleriyle değiştim. Enjektör geri kaçırma ve değerlerine baktırdım , ana...

7. H

Freelander 1 2006 Model Td4

İletişim Numarası verirmisin dostum
  8. H

Freelander 2006 Td4 Çalışıp 3-4 Sn Sonra Stop Ediyor

Arkadaşlar merhaba 2006 180 bin de td4 aracımda çalıştırıyorum 3-4 sn sonunda stop ediyor. Bu durumu bazen motor soğukken bazen sıcakken yapabiliyor. Sağ arka tekerlekteki pompayı ve filitreyi orijinalleriyle değiştim. Enjektör geri kaçırma ve değerlerine baktırdım , ana pompada ki müşüre...
  9. H

Freelander Td4 Çalışmama Sorunu

Arkadaşlar merhaba 2006 180 bin de td4 aracımda çalıştırıyorum 3-4 en sonunda stop ediyor. Bu durumu bazen motor soğukken bazen sıcakken yapabiliyor. Sağ arka tekerlekteki pompayı ve filitreyi orijinalleriyle değiştim. Enjektör geri kaçırma ve değerlerine baktırdım , ana pompada ki müşüre...

10. H

Freelander Çalışmıyor!

TElefon numaranı yazda dostum anlatayım

11. H

Freelander Çalışmıyor!

Telefonunuzu yazın dilerseniz anlatayım dostum
  12. H

Freelander Çalışmıyor!

Bu arada ben sorunu çözmeyi başardım kardeşim bu arada ben Trabzonluyum sanırım sende öyle ayrıca bende resimciyim 😉

13. H

Freelander Çalışmıyor!

2 kademede normalde yanan ışıkların hepsi yanıyor ( motor, yağ....vb ) marşa basınca herhangi bir ses yok ışıklarda olduğu gibi yanmaya devam ediyor
  14. H

Freelander Çalışmıyor!

2006
  15. H

Freelander Çalışmıyor!

Bu müşürler tam olarak nerede acaba

16. H

Freelander Çalışmıyor!

2. Kademede Işık’lar yanıyor ama tık yok
  17. H

Freelander Çalışmıyor!

Vites hareket sesnsörü P ye geçiş yapmaması olabilirmi. Kirlenmeden?
  18. H

Freelander Çalışmıyor!

Dostum kullanıyorum . İlgiçtir araçı çalıştırmak için kontak çevirdim , göstergeler yandı ancak çalışmadı. Biraz uğraştım 5 dakika içinde çalıştı. 3 gün sonra yine aynısını yaptı bu sefer çekiçi çağırmak zorunda kaldım. Ne yaptıysam çalışmadı. Çekiciye yerleştirmek için aracı boşta hareket...

19. H

Freelander Çalışmıyor!

Arkadaşlar 2006freelander1 kullanıyorum . İlgiçtir araçı çalıştırmak için kontak çevirdim , göstergeler yandı ancak çalışmadı. Biraz uğraştım 5 dakika içinde çalıştı. 3 gün sonra yine aynısını yaptı bu sefer çekiçi çağırmak zorunda kaldım. Ne yaptıysam çalışmadı. Çekiciye yerleştirmek için aracı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri