Arama sonuçlarınız

1. Erhan Balamur

Bu Gün Kalan Ömrümün Ilk Günü

Evet doğrudur.

2. Erhan Balamur

Teşekkürler 😊
  3. Erhan Balamur

Banyoda teak uygulaması yaptım. Fena olmadı sanırım .😊

4. Erhan Balamur

Biraz aradan sonra tekrar iş başı yaptım. Cam ların sineklilerinin çevresi uzun zamandır gözümü tırmalıyordu bende bunlara çerçeve yapayım çirkinliği örteyim dedim. Sanırım güzel oldu.
  5. Erhan Balamur

Teşekkürler. Çin malı dizel ısıtıcı almıştım pnun montajını yaptım. Baştan her şey iyi di harika ısıtıyordu ama bır müddet sonra arızaya geçti beyaz duman (çiğ mazot) atmaya başladı. Çözemedim hâlâ,uğraşıyorum🙄

6. Erhan Balamur

Evet hidrafor da yaptığım modifiyeden sonra bir aydır kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı , sistem şıkır şıkır çalışıyor. Sırada çinden aldığım dizel ısıtıcı montajı var daha evvet hava tesisatını ve elektrik tesisatını hazırlamıştım şimdi cihazın montajı var. Çalışma zamanı 😊

7. Erhan Balamur

Bilmiyorum başkalarının başına geliyormu ama benim en büyük sıkıntılarımdan biri hidrafor. Sık sık arızalanıyor . İlk arızada hidraforun diyaframında problem olduğunu tahmin ederek diyafram kısmını söktüm ve herhangi bir patlak çatlak hasar olmadığını gördüm. Bu sefer eleltirik sorunu...
  8. Erhan Balamur

Gezime Busa'dan yola çıkarak Foça'ya gittim. En büyük hatayı planlama ve araştırma yapmadan yola çıkmakla yapmışım bunu ilk günden öğrendim. 6.5 mt.lik araç ile yer aramak bir hayli zor oldu. Foça'da İngiliz burnunda üç gün kaldım, oradan Sığacık Akarca'ya geçtim ve belediye plajında 4 gün...
  9. Erhan Balamur

Bir aylık ege turundan sonra kürkçü dükkanına döndük 😊 Gözlemlediğim ufak tefek noksanlıklar var bir iki gün içerisinde kolları sıvıyorum tekrar.

10. Erhan Balamur

Uydu anteni konusunda basit bir yönten kullandım. Bir şemsiye burgusu ve 1mt 32mm lik bir boru ile zemine 40 cmlik çanağı sabitliyorum cep telefonuma indirdiğim bir uygulama ile 3-5 dakikada türksatı buluyorum . İşlem tamam😀

11. Erhan Balamur

TRY 353.73 31%OFF | 3F UL DIŞLI Ultralight Muşamba Açık Kamp Survival Güneş Barınak Gölge Tente Gümüş Kaplama Pergola Su Geçirmez plaj çadırı https://a.aliexpress.com/_BTpOyZ Bundan almıştım ben.
  12. Erhan Balamur

Ben tente konusunda farklı bir uygulama yaptım , çok ta pratik ve ucuz oldu. Çin'den çok ince branda getirttim bir tarafı gümüş renkli parlak diğer tarafı mavi renkli. Branda 4 mt X 3 mt. 4mt tarafına 1mt ara ile yatlarda kullanılan çıtçıtlardan kullandım takması çıkarması çok basit. Uc...

13. Erhan Balamur

Evet projeyi çizen arkadaş bayağı meşakatli ve masrafli olduğunu söyledi koltuğun test raporları falan gerekiyor muş. 7-8 bin lirayı aşan bir mastafı var dedi. Uğraşmak ta istemedim açıkçası ilerde ikili koltuğu dönerli yapma planım var.
  14. Erhan Balamur

Teşekkür ederim. Evet sıfır aldım bir ay önce , fiyatı 6500 tl idi. Pek kullanma fırsatım olmadı henüz tavsiye üzerine aldım bende 😀 kullanıp görücez ilerki günlerde.
  15. Erhan Balamur

Daha evvel dediğim gibi bazı şeyleri yaşayarak öğrenmek gerekiyor diye, yaşadım ve karar verdim 50cc bir motorsiklet aldım. Sırada bunu karavanın arkasında taşımak için bir askı ihtiyacım var. Acelem yok iyi bir şey yapmak için bu projeyi biraz öteliyorum.

16. Erhan Balamur

Bu arada her nekadar tamamlanmasa da temmuz ayında test turlarına başladım.😀
  17. Erhan Balamur

Yeni yaz lastikleri ve yeni alüminyum jantlar. Şık oldu sanki 😂
  18. Erhan Balamur

😀 aracım ducato ve akü iki koltuk arası tabanda. Para konusuna gelince olsa soğuna bile razıyım 😂😂😂 Fitilleri deneme yanılma ve birazda eski tecrübelerime dayanarak keşfettim bir ara konuyu daha detaylı paylaşırım. Sevgiler saygılar...

19. Erhan Balamur

Ruhsatta 2+1 yazdığı için muayenede sağ öne ikili koltuk takıyorum . Sonra yine tekli takıyorum. Webosto ısısı borular ile arkaya ve öne taşınarak iki noktadan üfleme yapıyor.
  20. Erhan Balamur

Bir kaç ay önce yaptığım işlemleri paylaşıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri