Arama sonuçlarınız

1. K

Acemi̇ Projesi̇ Beraber Yapalim

Aracımız bitti sayılır tamponu da yatın takılacak ve satılığa çıkatmaya karar verdim

2. K

Valla elektriksel mekanik ve kaporta anlamında çok iyi restorasyon yaptık bitmek üzere dediğiniz gibi restorasyondan sonra kendi projesini yapmak isteyene satmayı düşüneceğim
  3. K

Malesef projem bahsettiğiniz uzaklık ve maddi nedenlerden dolayı sadece restorafyon projesine dönmüştür. Önümüzdeki hafta aracımı teslim alıp son halini paylaşup üzülerek satılığa çıkaracağım ve 190bin kmde canavarımı uğurlamayı düşüneceğim

4. K

Öncelikle teşekkür ederim. Dediğiniz gibi teknik işlemler için istanbul ve ankaradan bağlanyı sağladım fakat bi türlü istediğim yardımı alamadım. Neden derseniz aracı getirin kendi parçalarımızı uygulayalım diyen oldu. Gerçekten yardım etmek isteyip de yoğunluklarından beni unutan oldu. Açıkçası...
  5. K

Çamurluklar ve kaput sinyaller geldi

6. K

Aracımızın düzeltmeleri bitti boya işlemine geçiliyor.

7. K

Aracımın bugün triger seti kayışları hava filtresi aküsü konjektörü tamamen motoru elden geçirildi. Kaportasına yarın itibariyle başlanacak bu projede biraz yalnız hissetmeme rağmen inancım tam ve gelişmeleri buraya aktaracağım.
  8. K

Çok Teşekkür ederim en yakın zamanda güzel gelişmeler yaşıycaz
  9. K

Konuyu yanlış yere mi açtım acaba katılan yok ama, aracımın ruhsat işlemleri tamamlandı haftasonu teslim alacağım. Aracın rengini değiştirmemeyi düşünüyorum ruhsatta gri geçiyor ama asıl rengi resimde görüldüğü gibi. Son halinin bikaç resmini atayım

10. K

1989 toyota hilux ayna mahruti oranları

Ln106 2.4 dizel orjinal oranı nedir?

11. K

Evet değerli arkadaşlar abiler aracımı önümüzdeki hafta alacağım işimden dolayı. Bazı araştırmalar yapıyorum. Lütfen bilenler yardımcı olsun: 1-Aracımın ayna mahruti oranı kaçtır bilen var mı? 2-kaç inc yükseltme seçmeliyim? 3-kaç inc lastik seçmeliyim? 4-Aracın rengini sizce değiştirmeli...
  12. K

Teşekkür ederim umarım imdadımıza yetişirler😅 takipte kalın lütfen inancın bişeyleri güzelleştireceğine inanıyorum

13. K

Öncelikle teşekkür ederim cevap yazdığınız için açıkçası konuyu açarken ilgi görmeyeceğinden endişeliydim umarım diğer arkadaşlar da katılır bu projeme. Bu aracı bayağı uygun bir fiyata alacağım. Aracın motor şanzuman yürüyen aksamına baktırdım sağlam olduğu söylendi. Pazartesi günü aracı almayı...
  14. K

Arkadaşlar bu arada güneydoğu bölgesinde yardımcı olabilecek arkadaşlardan özellkle destek bekliyorum
  15. K

Merhabalar. Yeni üye olarak offroad kulvarında çok acemi bir o kadar ilgiliyim. 2 - 3 gün sonra 1998 model toyota hilux 2.4 dizel motorlu araç alacağım. Aracın kozmetiği çok kötü yaptırıp güzel bi offroad aracına çevirmek istiyorum. Forumda araştırdıklarım kafamı çok karıştırdı özellkle...

16. K

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ben Ahmed. 2 gün sonra toyota hilux 1998 model 2.4dizel araç alacağım. Araç tam projelik. Şuan Siirt'te yaşıyorum bu konuda yeniyim çok fazla uzman görüşe ihtiyacım var şimdilik bu kadar teşekkürler 🤗

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri